ako sa prejavuje zapal?priedusiek al.pluc???

malicka

ivka no to aj ja ked trosku dlhsie rozpravam tak ma zacne ale dusit,myslis,ze sa mi to vratilo?bola som chora pred 3 tyzdnami,tiez kasel a nadcha ale asi som sa na to...

ivka2

aha:) tak mozu , ale ja uz mam pocit ze ja mam zapal hrdla a priedusiek v kue..inak momentalne okrem toho blbeho pocitu v prieduskach mi odisli aj hlasivky....sice nie celkom, rozpravat mozem ale po 5 minutach mutujem:)

malicka

och a myslis ze by mi pomohol ten sprej BIOPAROX?som v anglicku ale zobrala som ho zo sebou..este som ho nepouzivala ...co beries ty?

ivka2

pri zapale priedusiek nemusis mat teplotu, ja mavam zapal priedusiek ale bez teplot,a prejavuje sa to kaslom, piskanim v prieduskach, ako keby ta v nich nieco steklilo alebo to boli, ja mam rozne pocity..ale zapal pluc je ovela horsi aspon podla mna, lebo ked som mala zapal pluc tak som mala aj 40ky teploty a ani nadychnut som sa nemuohla, lebo pri kazdom nadychu asom mala pocit ako keby ma niekto nozom prebodol...a zapal priedusiek mozes mat z nevyliecenej anginy ktora ti isla dole a sadlo ti to na priedusky..aspon u mna to je tak...

ethel

malicka,myslim,že som ti čiastočne odpovedala v inej teme.Zapal priedušiek-kašel,teploty,vykašliavanie hlienov,slabosť....