Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám veľký kútik už 3 týždne a neviem sa ho zbaviť

Príspevok v téme: Mám veľký kútik už 3 týždne a neviem sa ho zbaviť
SiMoNAa

Je to hrozné mám kútik mám herpes používam zorivax duo kt. je úplne úžasný a teraz zasa kútik no mňa asi drbne. Neviem čo mám robiť uberá mi to z krásy :D Nemôžem jesť jablko ani iné väčšie jedlá pretože mi to hneď praskne a príšerne to bolí. Neviem čo mám robiť poradte mi nejakú mastičku alebo nejakú bylinku prosím :)

SiMoNAa

no tak teraz neviem bola dneska otvorená lekáreň tak som si šla kúpiť ALPU aj ten krém na kútiky ale kým som tam prišla už som zabudla ako sa volá. Lekárnička si ma obzrela a povedala že na ten kútik mi dala THERMAL HERPES krém ktorý stál 5 euro do riti :D povedala som jej že ten liek má na konci CID a ona mi dá toto ? ... ale obsahuje to vitamín E,B5,B3,B1, medovku lekársku, L-lizin,minerálne látky,olej z kukuričných klíčkov,pšeničné proteíny a iné. Mala by som byť rada že mi toto predala že ? ...

actafool1

Pan Rng pise.. ,, moze byt z kvasnych alebo fungalnych infekcii"..a fungicidin je presne na podtlacenie rastu kvasiniek a dalsich nizsich hub..
ja by som si to kupila.. vitamin B mozes uzivat aj tak...(je dobry aj na plet.. atd) ale ten fungicidin nieje na skodu mat doma, ved je to fakt otrasne.. ked sa ti to uz ako tak zahoji,, viac otvoris usta, zahryznes do niecoho vacsieho a pod. a zas si ranku obnovis

SiMoNAa

:D :D áno tak som to myslela :D pretože vždy keď som jedla oplátky tak ma boleli kútiky :D Iba keď som si pýtala od kamarátky vodu z flaše a ona mi nedovolila a povedala mi že mi nedá pretože mám kútik až v tedy som to pochopila. :D veď vravím že to je prvý krát čo to mám a RNG povedal že Mastickovanie antiviralnym kremom teda nemusi vobec pomoct.... Tak ja neviem užívam ten B komlex forte takže hádam mi to prejde pretože ma to strašne bolí keď si umývam zuby.

actafool1

akoze si si natrhla kutiky na ostrej oblatke? :D viem ako to myslis, ale je to smiesne :) kutik sa ti moze vratit hocikedy..

SiMoNAa

ahojte. viete ja som kútik nikdy nemala iba teraz. vždy som si myslela že kútik sa vám spraví keď jete oblátky... keď že som to dostala iba raz tak načo sú mi masticky.

angie77

..prídávam sa k actafool1, moja dcérka máva velmi často herpesy a kútiky ale na kútiky jednoznačne fungicidin, pretože je priamo na kvasinkové infekcie, natierať často a do troch dní je fuč

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.