Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porucha metabolizmu?

Príspevok v téme: Porucha metabolizmu?
Kukiii

Ahojte, budem rada ak mi pomozete a napisete svoj nazor, mam taky problem ... Pred cca mesiacom som zacala vyrazne priberat bez akejkolvek zmeny jedalnicka, pribrala som 7kg a napriek tomu, ze sa urputne snazim zhodit to dole, nejde to. Poslednu dobu mam pocit, ze v mojom traviacom ustrojenstve nieco nefunguje tak, ako by malo. Citim bolesti, palenie medzi rebrami a v chrbte, neustale som neprijemne az bolestivo nafuknuta, robi mi problem hybat sa. Dnes rano som spozorovala dost zhrubnuty jazyk s hrubym zltym povlakom v strede (podla google je to zlcnik alebo crevo) a co je najhorsie, mam problem s dychanim ... Pri kazdom nadychnuti vydavam zvuk, fucim ako kombajn.. V pondelok zavolam na gastro, ale vysetria ma tak na vianoce, pokial sa neobjednam prednostne... Co si o tom myslite? Dakujem.

doremi

tu treba vyraznu zmenu jedalnicka a celkovo precistit organizmus od toxinov a ostatnych org., kt. skodia. cize zacni v prvom rade s riadnym detoxom, ak mas cas aspon tyzdnovym. najlepsi by bol post na ocistenie tela, k tomu si mozes robit klistiry, crevne sprchy a podobne. postupuj ako pri bezsacharidovej/ bezlepkovej diete, cize vyluc vsetko psenicne, mliecne, teda potraviny kt. sposobuju kyslost prostredia. pravdepodobne mas vyrazne narusene ph tela a premnozene kvasinky, preto ta reakcia. takze po tom tyzdni postu- detoxu, zacni postupne pridavat cerstve stavy, najma zeleninove, postupne aj ovocne, z toho ovocia skor take, kt. ma zasadite ph, cize skor citrusy, max. tak mango.
plus odúporucam zaradit mikrovlakniny do jedalnicka, kokos. olej a vsetky produkty, ktore podporia vylucovanie kvasiniek a toxinov z tela.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Porucha metabolizmu? - Fórum - ZDRAVIE.sk