Zázračné kmeňové bunky vyliečia boľavé kĺby?

Príspevok v téme: Zázračné kmeňové bunky vyliečia boľavé kĺby?
Sonjaa

Zdravím všetkých na tomto fóre.
Chcela by som vedieť, či sa tu nachádza niekto, kto má za sebou liečbu bedrového klbu vlastnými kmeňovými bunkami.
Prečítala som si, že sa tento zákrok vykonáva v Brne, ale už aj na Slovensku (neviem kde - Košice?) Cena jedného klbu je cca 1500 éčiek a píšu o tom, že má priam zázračné výsledky takáto liečba.
Napíše sa všeličo, papier veľa znesie, rada by som počula skúsenosti ľudí, ktorí majú tento výkon za sebou.... Ako zákrok znášali, či to bolo bolestivé? Či sa im zákrokom vyriešili ich problémy, či môžu pekne a hlavne bezbolestne chodiť ? Ako dlho trvá dosiahnutý efekt? Ak len 2 roky, potom je nutné to zopakovať a znovu zaplatiť, či ako ?

Otýlie

Vše záleží na tom o jaký stupeň artrózy se jedná, jinak řečeno čim nižší tím lepší šance uzdravení. Funguje to www.lecba-kloubu.eu, pan doktor Lukáč působí v Ostravě, Brně a Bratislavě, nevím co máte blíže. Určitě ho kontaktujte je velmi příjemný a nemusíte se bát, že by Vás léčil pokud by to nemělo cenu.

Držím Vám palce.

fero11111

pocul nic moc ale dotycni uz kulha statocne takze to mi bolo jasne ze to nepomoze ale ked je to v zarodku myslim si ze to ma sancu