Čo normálne jesť na intráku?

Príspevok v téme: Čo normálne jesť na intráku?
Monii

zdravíím, takže idem na internát, prvý rok na vysokej.. a moje kulinárske schopnosti začínajú aj končia pri sáčkovej polievke a cestovinách :) a na tom asi nevyžijem.. tak by som vás chcela poprosiť, či by ste mi vedeli poradiť nejaké jednoduché recepty, hlavne finančne nenáročné :) poprípade aj hodiť odkaz, všetko sa zíde :)

vopred ďakujem, pekný deň :)

luciano

Ja, keď som s priateľom býval na priváte, robili sme si placky - zmiešali sme múku s vodou a to sme opiekli na panvici. Bolo to veľmi chutné a hlavne veľmi veľmi lacné.

pe84

my sme so spolubyvajucimi vyzili hlavne na cestovinach, tie zvladnes uvarit :) a k tomu tuniak, tvaroh, vajce, sunka+syr+kecup, mrazena zelenina, atd obmienas, potom napriklad pecivko rozne a pasteta, sunka, syr plus zelenina, takto poobmienas, ryza so zeleninou a dookola :)

Pheneloppe

Keď sme chceli niečo si rýchlo spraviť tak sme si to urobili v mikrovlnnej rúre. :D všetko čo sa dá piecť :D aj buchty

phoe

Jednoducho sa dajú spraviť zemiaky, ryža, tarhona, cestoviny, masové minutky ako je cigánska, kľudne aj rezeň a akákoľvek polievka. Ked máš kuchyňu.kde je problém?