Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pochybnosti

Príspevok v téme: Pochybnosti
Jozef385

Dobrý deň, mám 20 rokov a pochybnosti o svojej orientácií. Celý život som bol presvedčený že som hetero a na vzťah s mužom som v živote ani nepomyslel. Prednedávnom som sa rozišiel s priateľkou, pri milovaní a bozkávaní som mal síce erekciu, ale pocitové vzrušenie som nezažil, skrátka som necítil nič. Odvtedy začínam mať o sebe pochybnosti, začínam si uvedomovať že keď ide okolo pekný muž tak ma priťahuje (a vlastne som to robil celý život že ma priťahovali pekní muži), ale nebral som to zvláštne, nikdy som nemyslel na vzťah , iba ma skrátka priťahovalo to fyzično. Pri ženách taký pocit nemám, ale na druhej strane vzťah si viem predstaviť iba s nimi, chcem mať rodinu, deti..Ako keby mi imponovala na chlapoch mužnosť, ktorú ja so svojou útlou postavou nemám. Inak aj s priateľkou som sa rozišiel v podstate kvôli tomu že sa mi fyzicky nepáčila, ja sa v sebe nevyznám, nemal niekto podobnú skúsenosť s takýmto niečim? Ďakujem...

eleanor

a čo žena čo vyžaruje mužsku energiu? viež, že take su? a su krásne...hladaj, nemusíš byť hneď buzerant..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pochybnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk