Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa naučiť ovládať pri jedení? Vaše typy a triky

Príspevok v téme: Ako sa naučiť ovládať pri jedení? Vaše typy a triky
lavazza11

Poslednú dobu sa neviem ovládať keď jem. Nemám mieru, aj keď už som plná, vždy do seba nacpem toľko jedla až do maximálnej plnosti a potom mi je samozrejme zle. Už toľkokrát som sa snažila vytvoriť si nejaký režim jedenia, kedy jesť čo jesť atď. Ale vždy mi to vydrží max týždeň-dva, a potom ma chytí taký amok že sa 3 dni prejedám a zjem toľko vecí a sladkostí ako normálne za mesiac. Viete mi poradiť nejaké Vase finty, alebo dať nejaké rady a typy, čo robíte keď máte prehnanú chuť na sladké a neviete sa ovládať? Alebo nejaké typy ako predísť prejedaniu? Ďakujem :-)

lulu002

mala som ten isty problem co ty, sice mam len 50 kg, mozem si dovolit jest cokolvek, ale prejedat sa nieje najzdravsie, vsetko s mierou .. skus si postupne znizovat porcie .. ja odkedy uzivam tablety aloe vera -odkaz odstránený- ovela lepsie mi travi, nenaduva ma .. mam taky pocit ze prejedala som sa preto lebo mi chybali nejake vitaminy alebo mineraly ...

lavazza11

pandorica - no, je pravda že asi moc sacharidov neprijímam, začala som na raňajky teraz jesť ovsenú kašu tak uvidíma či to nieČo pomôže, a ten chróm, ďakujem za tip, skúsim aj ten, možno bude pôsobiť :) Ja som skúšala aj mandle, keďže som čítala všade možne, že potláčajú chuť na sladké, ale neúspešne.

pandorica

Alebo, ak nechceš jesť tieto potraviny, vyskúšaj si v lekárni kúpiť chróm, ten potláča chuť na sladké.Mne síce nefungoval,ale poznám baby, ktorým fungoval výborne.

pandorica

Možno ti chýbajú sacharidy.Pridaj do stravy trochu viac zemiakov, cestovín, ryže, alebo vločiek a uvidíš

lavazza11

Tak mám 165cm, a cca 48-max 51kg. Nemám takéto chvílky stále, ale dosť často ma to premáha. Keď vidím že doma máme povedzme keksy, nejaké čokoládky, koláče, tak ako som písala, nedám si že 1-2 kúsky ako normálny človek, ale dám si min. 5, a z každého, keď vidím že to tak je. Stáva sa mi to aj v práci, ak nejaký z kolegov/kolegýň donesie do práce nejaké koláče, a pod. vyjedám ich, a aj ľudia na mňa niekedy čudne pozerajú. Podĺa mňa je to o ovládaní sa, len ja mám pocit že sama si to rozkázat neviem, a potrebujem nejakú tvrdú ruku nad takýmito mojimi prejedacími chvílkami..

pandorica

Ak máš 50kg, je dosť možné, že ti niečo chýba, tak si to telo pýta.Ak máš chuť na sladké, možno ti chýba energia, ak na syr možno vápnik, daj si urobiť vyšetrenie, možno stačí len doplniť nejaké vitamíny, stopové prvky,bielkoviny...

agartio2

Musis sa zbavit parazitov a kvasiniek, ktore ti vylucuju neurotoxiny a snazia sa ta manipulovat do toho jest neskoro vnoci (vtedy najradsej maskrtia), a sladkosti... i rozne nezdrave veci, ktore im chutia.
Ak ich vypudis z tela, tieto neovladatelne chute prirodzene zmiznu.

www.jajsem.com

Potom to este suvisi s nedostatkom lasky. A ta sa hlada u Boha.
Cize to su hlavne 2 dovody, preco ludia podliehaju tymto "hriechom", tresty su neskor za to vysoke, samozrejme, znicene telo, choroby a predcasna smrt. Nejde to ale porazit len cisto silou vole, to sa zblaznis, cim viac parazitov mas.
Musis sa ocistit. A to i fyzicky, i u Pana nasho. Nieje mozne bez lasky, chutiam a hriechu odolavat.

lavazza11

áno poznám to, dávnejšie som to brávala :) .. Asi začnem znova.

pandorica - ja pijem práveže dosť, na moju váhu 48-50kg, pijem cca 2,5-3 litre vody za deň, a mám pocit že čím viac pijem tým som hladnejšia a aj viac jem, neviem čím to je. Potrebujem sa začať nejak ovládať len neviem ako na to.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa naučiť ovládať pri jedení? Vaše typy a triky - Fórum - ZDRAVIE.sk