Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolavý zub

Príspevok v téme: Bolavý zub
bolavy.zub

Dobry den, mam taky neprijemny problem ... Uz vyse pol roka ma boli zub ...Boli ma ked jem kostky ovocie kde su zrniecka a podobne proste nemozem na lavej strane vtedy jest a ptm je ten zub precitliveny cely den... Na tom zube mam plombu a odvtedy co tam tu plombu mam ma aj boli takze je mozne ze mi ten zub zle urobili a kaz zostal pod plombou alebo neviete prosim vas co mi je? Je to velmi neprijemne jest len na jednej strane :-(

bolavy.zub

Ibaže mňa ten zub tolko nebolí len keď si ho dráždim zrniečkami a tak ... Možno je len citlivý veď uvidím

bolavy.zub

Áno ale radšej sa nestaraj do nášho rozhovoru keď si to nevieš ani poriadne prečítať.. bavili sme sa o tom že netreba ani injekciu lebo to nebolelo ..... Čo ma stále buzeruješ čo som niečo zlé povedala? Ja o ničom neviem

lilyiankaa

u mňa je to ako zákon schválnosti, keď som prišla k zubárke s boľavým zubom, ten ma ako zázrakom prestal bolieť ... pozri ak ťa to bolí a poprosíš ju o injekciu, iste ti ju neodmietne dať ...alebo sa mi tá bolesť nezdala taká príšerná pri vrtaní ako pri bolesti samotného zuba

bolavy.zub

No hej to je vlastne pravda :-) No len mne nejde do hlavy že ako ma to nemôže bolieť keď mi ho bude vŕtať keď ma bolí keď na ňom hryziem a podobne ...

lilyiankaa

ale to, že môj zub je mrtvy neznamená, že aj tvoj je :) mne sa to stalo az postupom času, že proste ostal mrtvy, nie hneď ... a nechápem teraz to o tom bolení, neboleni??? a či budeš musieť ísť na rontgen, o tom rozhodne tvoj/a zubár/ka..... mne napr. nervy nevyberala vôbec (či je to chyba alebo nie, to ja ako laik netuším)

bolavy.zub

Len mi nejde do hlavy že ako ma to ptm nemôže bolieť keď ma bolí keď si ho dráždim :-D Vážne to vtedy nebolí? Lebo to nemá logiku ... Aha tak ptm aký zmysel to má keď si ho budem musieť neskôr nechať vytrhnúť ..Mám ísť s tým na röntgen? (Píše sa to tak? :-D )

lautida

zrejme si mala hlboky kaz,a to co citis su nervy ktore pod tlakom zutia potravy reaguju bolestou.lekarka ti mala pri plombovani vybrat nervy zo zuba a tak zaplombovat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolavý zub - Fórum - ZDRAVIE.sk