Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som všetko zničila

Príspevok v téme: Som všetko zničila
Kika22323232

Ahojte volám sa Kristína...som si písala s jedným chalanom volá sa Dodik normálne som z nim písala posielal mi pusinky a všetko..no a piatok som sa z nim prvý krát stretla je to užastný chalan, pekný fajný :D no ale on piatky a soboty vždy pije tak som mu napísala, že mne sa nepáči že pije skoro každý víkend začali sme sa hádať..tak až ma to mrzí veľmi som sa mu ospravedlnila cez fb napísal že v pohode ale keď som už prihlasena ani mi už nenapíše..:( som všetko zničila čo mam robiť...? chcem sa z nim zas stretnúť, chcem zas z nim niečo riešiť poradte mi prosím :(

Cindy35

tak vyckaj do piatka a chod tam kde pije a vypi si s nim :-)))

asi dostal nervy, ze mu nieco vycitas, aj ked sa nepoznate. na to su muzi alergicky, ze uz sefujes, ledva sa poznate

lautida

Kristinka kasli na dodika,vies co radsej sa prihlas na nejaky kruzok v skole.myslim ze na vazny vztah mas este cas.

Dadula56

Kristinka a ty chces chalana, ktory pije?A predpokladam, ze pije este ked je pod zakonom, kedze gramatika, roven vyjadrovania a celkovo charakter problemu napovedaju tomu, ze mate tak maximalne 16 rokov?Alebo ma Dodik viac?

bbbana

Ach jaj kamarátka mala podobnú známosť cez net ... Kolko máš rokov, 15j A myslíš si že chlapec takéto pusinky vypisuje len tebe? Ver mi je ich ovela viac ach jaj

pandorica

Zlatko, možno by ti prospelo viac sa venovať gramatike ako chalanom.Konkrétne Dodikovi a jeho piatkovému pitnému režimu by si sa venovať celkom určite nemala.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.