Nerozumiem mu

Príspevok v téme: Nerozumiem mu
eemi

Nerozumiem mu. Nechápem jeho správaniu. Raz sa ku mne správa akoby mi už už išiel vyznať lásku, naznačuje , ako ma má rád, začína niečo a "namotáva" , inokedy sa správa úplne odmerane, všetko spochybní, potom som na vážkach , o čom to vlastne celé je. Tak moc by som ho chcela mať len pre seba, ale ja sa mu vtierať nebudem. Ked je to už už na prelome, vždy akoby cúvne alebo sa urobí , že to su len rečičky zo včera a dnes sme super kamaráti. Na jednej strane to vyzerá , akoby ma len namotával, na druhej strane však viem, že sa zdôveroval kamarátke, že sa mu veľmi páčim, a podobne, ale ked uz to má niekam smerovať, tak je vážny a vyhýbavy, ja to nechapem uz naozaj -_- ... Chápem , že chlap môže mat niekedy výkivy nálad ale hádam nie ako puberták... áách. Jeden den sladké smsky telefonáty, další den vôbec nič iba vyhybavé spravanie / akoby zlá nalada. prečo sa to sakra niekam neposunie? On vie , ze chcem , len to nechávam ako zena na neho, a cítim ,ze chce aj on.. ale .. to ALE :D .. nechapem , prečo to nejde dalej .. Chlapská logika?... Som mimoo

Lulu2011

Ovecka - ja som len chcela poukazat na to, ze netreba hysterizovat, mozno sa len porozpravat ako to vlastne je a mozno to povedala na truc

nelka

Ked vie veľmi dobre čo chceš, tak bud sa s tebou naozaj len hrá, alebo chudák chlapec sám nevie čo chce a má v tom pekný bordel. V oboch prípadoch kašlať na neho. Počkaj si na niekoho, kto si bude tebou istý :) Ktorý nikdy nezaváha v citoch k tebe :)

Laxius

Su dve moznosti:

- bud je nadrzany a vtedy Ti vypisuje a namotava Ta a potom sa vecer spravi do ponozky a uz ho semeno netlaci na hlavu, tak je kludny. O par dni to nanho znova pride. Toto muzi robia vtedy, ked ich zena fyzicky pritahuje, ale nedokazu si predstavit dlhodoby vztah s nou. No ked uz muz nema prave partnerku, tak hlada aspon moznost sexu, ked sme nadrzani, pripustame vztah aj s babami ktore by sme inac neriesili, a ked semeno prestane tlacit na mozog, tak si hovorime, ze mi muselo j..at, s tou by som nikdy nic nechcel mat...
- druha moznost je, ze caka na nejaku spatnu vazbu. Muzi, najma pokial nemaju za sebou uz par normalnych vztahov, nezazili prekonanie rizika odmietnutia, tak stale pocituju riziko,ze ich zena moze odmietnut. Dodnes si pamatam, ako som trrpol pred prvou frajerkou a nedokazal som jej povedat,ze ju chcem za frajerku. Hovoril som je jvela peknych veci, ze mi nie je jedno, co je s nou, ze mi na nej zalezi, a ona stale len: a? a? a? a ja ze do p..e, to sa nedokaze dovtipit co chcem? Musela sa ona prva nahnut a pobozkat ma, inac by dodnes medzi nami nic nebolo. Proste kym si muz parkrat neodskace zaciatky vztahov, tak caka stale na nejake potvrdenie od partnerky. Ked pises, ze Ty sa mu ponukat nebudes, mozno mu to davas najavo aj inokedy a inac a on ma pocit, ze dostava signaly, ze onho nestojis, aj ked on jednoznacne a casti preukazuje, ze o teba stoji.

Tak sa zamysli, ci s nim chces byt, popremyslaj,ci to nie je ten prvy pripad, ale ked vravel kamoske, ze sa mu pacis, tak to bude najskor ten druhy. A clovek pomoz si, aj pan Boh Ti pomoze.

Vela stastia :)

JUDr. Nobody

toto nie je chlapska, stavim sa ze ho to naucila nejaka zena, toto je totalne zenska logika, talcit a potom tahat..