Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnem, aj keď nechcem

Príspevok v téme: Chudnem, aj keď nechcem
Docul

Zdravím, potrebovala by som zopár názorov, a možno aj rád
Mám 22, a bola som kvôli zdravotným problémom donútená zmeniť svoj jedálniček, a celkovo zmeniť svoj životný štýl. Teraz som naozaj rada, pretože keď si človek uvedomí čo všetko jedol a bez výčitiek. Nerobilo mi problém zjesť každý deň balík chipsov, hranolky, skrátka fast foody a kopec nezdravého jedla. Jedla som čo mi chutilo a nepozerala som na to, čo je naozaj pre telo dôležité. A to hlavne preto, že som odjakživa chudá, mám strašne rýchly metabolizmus, takže sa to nikdy na mne neprejavilo. Skôr som bola rada, pretože som bola večne až príliš chudá a vždy som chcela pribrať. A „vďaka“ tomuto stravovaniu, to napriek metabolizmu a láske k športu šlo. Pribrala som do normálnej váhy a držala som si ju. Avšak teraz, keď som vylúčila takmer všetko vysmážané, tučné, nezdravé jedlo ide to s mojou váhou späť k tomu čo nechcem. Ešte dodávam, že som vegetariánka, každý deň cvičím – pretože ma to baví a neviem bez toho byť. Môj jedálniček sa točí hlavne okolo zeleniny, ovocia, ryže, zemiakov, syrov a pod. Jedávam vcelku pravidelne. Chcela by som poradiť, čo možno zmeniť, čo začať jesť, aby som nemala výčitky, že je to nezdravé..a zároveň z toho neschudnúť.

tlstoch joe

mas vyssi vydaj energie nez prijem. preto chudnes. zaroven chudnes velmi zo svalstva, lebo mu nedodavas dostatok proteinov(narazam na maso). Nejdem ta presviedcat, aby si menila vegetarianstvo a vratila sa k masu, to nie...ale musis siahnut potom po alternativach ako su doplnky vyzivy, odporucam najma srvatkove a na noc kazeinove proteiny. To by svalstvo malo podrzat. Mal som podobny problem, rad cvicim a nie som az taky zastanca doplnkov vyzivy. siel som bez nich, ale efekt bol zly, velmi som schudol a musel by som kupovat vela masa, aby som sa drzal vo forme. Kupujem si aspon protein a davam ho po cviceni. Po cviceni sa treba aj najest, odporucam ti ryzu alebo zemiaky uvarene v supke. Zeleninu po cviceni nie, lebo by si predlzila travenie.

Kedze chces pribrat musis zaradit vela sacharidov (ryza, zemiaky, obilniny) a nezabudni na tuky (orechy, avokado, olivovy olej etc.)...vela sa dozvies na internete len treba hladat.

Prioritne vsak musis zvysit prijem ako vydaj.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnem, aj keď nechcem - Fórum - ZDRAVIE.sk