Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co by ste si kupili....

0vecka

2 lost uz vidim ze trepes. To s tou nehnutelnosotu je hlupost. Nezarobis ani prd :). Musis platit dane z prenajmu a ked sa nieco v dome posere tak to musis tiez zaplatit 1% mesacne z nehnutelnosti je nerealne pri nehnutelnosti ako je dom. Co sa knacelarskych priestorov tyka netusim.

A 2% mesacne nieje za 10 rokov 800k ale nieco cez milion :). Ty si to nevies ani spocitat a nieto este zarobit :-P.

0vecka

ak by daval 2% mesacne pocas 60 rokov so vstupnym kapitalom 100 000 EUR tak je najbohatsim clovekom na svete :) (inflaciu som nepocital)

Preto si myslim ze je to nerealne.

0vecka

aha tak tie 2 Nicky patria lostovi? inak neverim ze dava 2% mesacne. Ak by som dal 1% mesacne tak uz nemusim pracovat :)

0vecka

2 8arancek podla mna to tak nefunguje. Ak by to tak fungovalo tak by to robili vsetky firmy. Stacilo by si prenajat sklad ktory je na m2 lacnejsi ako tvoj bejvak.

Kamos co robi v banke mi hovoril ze pri investovani sa ti lepsi dostanu nieco nad bezne uroky v banke.

ponožka

To je úplne jedno čo by som si kúpila lebo by som sa aj tak skôr či neskôr zobudila a zistila, že to bol iba sen...

Filipova

A aby som odpovedala - keby mam teraz volnych 500 EUR, ktore nepotrebujem na nieco urgent pouzit, isla by som niekam na dovolenku, hlavne mimo ludi..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co by ste si kupili.... - Fórum - ZDRAVIE.sk