Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skutocny vztah

JUDr. Nobody

Neocakavane veci su v zivote najkrajsie, pretoze nemame cas sa na ne tesit, ak by som vedel, ze o rok vyhram loteriu, tak aky by to malo zmysel?
Ak ju vyhram ked to necakam, kto zazil tento pocit?
(za loteriu si dufam dosadite spravnu osobnu metaforu)

AAAAjjJJA

phoe Nie, to boli len moje plany, ktore sa zmenili. Skolu kvoli tomu nenecham, to by mi asi ani nedovolil, konicky mame spolocne a spolu ich aj travime, skor som to myslela tak, ze vztah este nemal v mojom zivote miesto, ale vravim, zmenilo sa to. V podstate je to uzasny pocit, len zbehlo sa to rychlo, nikdy by som to nepovedala skratka :-) Lebo ja sama som na lasku v takom skorom veku ani neverila.
No ja dufam, ze ten vztah neodide, keby som sla do toho s takym pocitom, tak by som neriesila "skutocnu" lasku a tuto temu vobec no :-)

AAAAjjJJA

Tak rodinu ako taku si urcite zakladat nechcem :) na to som nemyslela :-) Len som sa chcela venovat skole, konickom a tak. Vzdy som si hovorila uplne inak ako to skutocne je, ale zas nechcem aby to vyznelo, ze sa s toho vobec netesim, len chcem vediet vas nazor

phoe

Každý vzťah ťa niekam posunie, nie je dôvod odopierat si ho. Mať vzťah v 17 tich je úplne normálne. Len pozor na priority :) nemusíš si hneď zakladať rodinu

AAAAjjJJA

Čarodejka, viem ze je ti to mozno pride vtipne, ale zalubila som sa :-))) Na tom by nic nebolo, ale mam len 17. Ani na tom by v podstate nic nebolo, ale ja som si na tom dost zakladala a aj ked sa tesim zo vztahu aj vsetko, nikdy by som nepovedala, ze budem mat vztah este ked ani nebudem v podstate dospela. Pride mi to skratka skoro :-) Myslim to vazne! (Vztah chcem ale ked sa pozriem na moje minulorocne plany do buducnosti, len tak uvazujem)

Myslim partnersky vztah. Ale tak je to cele ine, len to prilis rozoberam.

phoe

Čo myslíš tým skutočný vzťah? Vzťah môže mať aj dieťa, s kamarátom, dospelým, príbuzným. Myslíš partnerský vzťah? Zrelý partnerský vzťahy? Vzťahy su všelijaké, ich kvalita závisí od kvality zúčastnených...čím zrelsie charaktery, tým stabilnejsi vzťah

TinaM

podla mna tiez nejde az tak o vek, ale skor o zivotne skusenosti a celkovu vyzretost osobnosti. Niektori 14 rocni pubertiaci mozu mat rozumnejsi a realnejsi pohlad na zivot ako 25 rocni ludia. Je to velmi individualne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skutocny vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk