Prvé gynekologické vyšetrenie

Zuzanine

Prosím Vás,mám 14 rokov,už som mala bohužial pohlavny styk,momentálne o toteraz nejde.O štyri mesiace mám 15 a menštruáciu mam už dva roky aj niečo a stále sa mi neupravil cyklus,mám to raz za dva mesiace raz za tri raz normálne.+Som plochá ako latka.Moju mamu som už oboznámila s tým že chcem antikonc. na upravenie menzesu hned v 15.Chcela by som sa spýtať či si ju môžem predpísať hend v deň mojej 15 a či tam môžem isť sama,alebo nie+či sa mi z HAK aspon zvečšia prsia.
Ďakujem za každú odpoved.

Izabelka_MT

klaudia ..budeš platiť cca 5 eur za založenie karty alebo čoho ...ak si teda ešte študentka ..ak nie tak viac

Laurina22

Teraz neviem ako to je ked som bola prvykrat tak to uz bolo davno a nepamatam si to...

Ked som prestupovala tak som neplatila nic...

Myslim,ze nebudes nic platit

Laurina22

Hej fakt sa nemas coho bat...

Ale inak to mas u kazdeho noveho lekara stres...

Ja som dva krat menila a dva krat som mala pri prvom vysetreni stres to je normalne...Zvyknes si

Ked ta nieco zaboli hned povedz

maruska123

fakt je to rychlovka..ja som bola strasne strnula najprv, ale treba sa uvolnit, lebo ja som bola az tak strnula, ze ma nemohol vysetrit...takze radsej klud a pojde to lepsie a rychlejsie..niet sa coho bat, on toho uz videl a zazil v zivote