Prvé gynekologické vyšetrenie

maruska123

mne robil normalne vysetrenie pohmatom, zrkadlami, sono, ster z krcka a potom este mi este vysetril prsia..to je vsetko..

Laurina22

Tak ked chces mozes mu tam aj s holym zadkom behat jemu to bude sum a fuk si myslim...:-)

Tak ked ides prvykrat musim ti vypisat zdravotnu dokumentaciu sestra to trva tak 3 minutky cca a potom pojdes dovnutra troska sa s tebou pobavi dokyno a potom pojdes na kozu tam ta pozrie to trva cca dve minutky len teraz neviem dalej co mi robil nespominam sa uz:-)

maruska123

a co by sa nemohlo? samozrejme ze sa moze, len si ju musis vyhrnut, ked si sadnes na kozu, ale nemusis tam aspon behat s holym zadkom...bude to trvat mozno 5 min max..a neboli to

klaudia 17

a to sa moze? dat si suknu? a celkovo to bude kolko trvat? a bude to boliet? uz som neni panna, takze si myslim, ze ma nebude vysetrovat cez konecnik???

Laurina22

Silvia zas si nepochopila...

Klaudia ja si vzdy davam suknu cize stiahnem len pancusky nohavicky a sup na kozu,suknu si troska nadvihnes a hotovo

maruska123

klaudia nicim ta neprikryje..nikto iny tam nebude len on a on ti aj tak tie najintimnejsie casti vidiet bude

ak chces, daj si suknu a tu si nechaj na sebe, vyzlecies si len nohavicky

klaudia 17

ahoj. ja by som sa chcela spytat, ze ked pojdem na prve gyn. vyš. tak sa mam vyzliect celkovo od pasu dole, a len tak, alebo mi aspon prikryje nohy s niecim, lebo ja som strasne hambliva, a nechcem sa strapnit... ????

silviiiijkaa

Laurina22 na gynekologiu bezne chodia aj deti tj. existuje aj detska gynekologia...

preco by to malo byt zaujimave ?? bude ju vysetrovat cez konecnik...

prides tam spyta sa ta na tvoju menstruaciu preto maj pripraveny datum poslednej menstruacie...posle ta do kabinky tam sa vyzlecies...lahnes si na kozu da si rukavize nalubrikuje si prst ktorym ta bude vysetrovat cez konecnik a druhou rukou bude prehmatavat podbrusko...bolestive to nieje len neprijemne ale netrva to vecnost da sa to prezit a ani sa nenazdas mas to z krku...bola som u gynekologa 3x mala som pred kazdym vysetrenim strach ako decko pred odberom ale rychlo to zbehne...ziaden strach...drzim aplce