Prvé gynekologické vyšetrenie

desiree

Ahoj Nesmela vobec sa nemusis bat, tej prvej navstevy vobec o nic nejde, lekarka ta poprosi, aby si sa od pol pasa vyzliekla, posadis sa na kozu, ona ta vysetri, mal by nasledovat aj odber krvi, aby vedela, ze si n aisto v poriadku porozprava ti o vyhodach a nevyhodach antokoncerpcie a predpise ti ichh po obdrzani vysledkov z krvnych testov. Ja som napriklad vobec neabsolvovala odber krvi a hned mi predpisala tabletky, ktore sa hodili k mojmu problemu s pletou, bolo to DIANE 35 a bola to zaroven aj antikoncepcia, poprosila ma, aby som pravidelne chodila na odbery krvy a bolo to. nic hrozne

Angie

ciao moja.ja mam taky isty problem.mam 15 a este som u gynekologa nebola.a chcela by som si dat predpisat antikoncepciu.a navyse mam mama chcela vziat ku gynekologovi aby zistila ci som alebo niesom panna.mam jedno jedine stastie ...kamoska mi vcera povedala ze ak uz mam 5 gynekolog nema pravo alebo ak ho o to poziadam povedat mojim rodicom nic,jedine v pripade tehotenstva su tam urcite vynimky.ale rodic sa nedozvie nic pokial si to neprajes.ale takisto rada by som vedela jak prebieha 1.gynek.vysetrnie