Prvé gynekologické vyšetrenie

aluska

bejbycool ty si robis srandu asi...asi si si to zle vysvetlila...ale aj keby nie tak si blba ze si ho uz davno nezmenila

bejbycool

Zajtra by som mala ísť ku gynekológovy po druhý krát.Bojím sa lebo som ešte panna a prvý raz ma gynekológ normálne vyšetroval cez vagínu a ohmatával vsetko a vzdychal pri tom ako pri sexe dal mi aj svoje tel. číslo čo mám robiť.

jajkafr

kokar
nepravidelná menštruácia môže byť z viacerých príčin... od jednoduchých ako je stres, choroba... môže ísť tiež o hormonálnu poruchu alebo o poruchu na ženských orgánoch ako napr. zápal, cysta... máloktorá žena má pravidelnú menštruáciu ak dostávaš menštruáciu každý mesiac aj keď nepravidelne tak to je dobre horšie je keby si nedostala menštruáciu aj niekoľko mesiacov

KiKuS17

ahoj dnes som sa pridala do klubu \"aj ja som tam už bola\". A popravde - zubár je horší! Tak každá ktorá váha zober rozum do hrsti a chod sa prekonat!!!

jajkafr

babika
ako som písala aj na prvé vyšetrenie môžeš prísť sama. Vôbec nemusíš ísť s mamkou ku gynekológovi. Píšeš, že máš 15 takže v pohode lekár ťa nepošle preč a nepovie, aby si prišla s mamkou. Ale ak chceš podporu môžeš vziať mamku so sebou a počká ťa v čakárni, alebo môže ísť s tebou aj do ambulancie... no a to či sa ťa bude pýtať pred mamkou alebo nie tak to záleží na lekárovi... keď som šla prvýkrát ku gynekologičke ja mala som 14 a bola tam so mnou mamka a lekárka sa vypytovala pred mamkou, ale nemala som čo tajiť a navyše mala som aj strach takže mi to spravilo aj dobre, že tam bola so mnou mamka ako podpora... Keď ťa bude lekár vyšetrovať mamku pošle von ...
nemáš sa čoho báť není to nič strašné... no a ohľadom tej tvojej druhej otázky v 15 rokoch si už takmer dospelá takže tvoje proporcie tela sa približujú veľkosti dospelej ženy takže to bude asi normálne :)
držím palčeky neboj sa nič

aluska

babika my nepozname tvojho doktora, mozno to bud hovorit pred tvojou mamou, mozno jej povie nech ide prec..ludia su rozni
a to s pyskami-to som sa skoro pocurala od smiechu...kde je napisane ze mlade baby maju male pysky?je to genetika ako cele tvoje telo

a opakujem...ty mozes prsit aj na prve , aj druhe a x-te vysetrenie sama...mas 15 a nikto tam s tebou nemusi chodit..

babikka257

ak vam nevadi rada by som sa tu opytala na veci co ma zaujimaju nemam cas na vyhladavanie vies:(
no ale moja otazka znela ze ci sa vsetko pyta pred mamkou alebo pri nejakej osobe starsej s kt.pojdem..alebo sa to spytaa iva medzi nim a mnou?ide mi o to ci tie odpovede bude pocut mamka:-)
a este som sa chcela opytat ,je normalne ze mam velke pysky?:(ako 15rocna?
mne to nevadi ale si pripadam neprirodzena ....fnuk

a na 2 vysetrenie mozem prist sama?

dakujem