Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetánia

Príspevok v téme: Tetánia
Marián Benčaj

Dobrý deň mam 22 rokov a minuly rok mi diagnostikovali tetanický syndróm po vyšetreni EMG. Neurologička mi predpísala Frontin 0,25mg a magneB6, príznaky mam také,že niekedy mi trpne tvár ale častejsie sa cítim malátne a ako keby sa mi chcela točit hlava a nedokážem sa sústrediť na šoférovanie. Veľmi mi to znepríjemňuje život, niekedy cely deň nemám žiadne príznaky a zase inokedy ma to drží aj celý deň, chcel by som Vás poprosiť o radu kto má s touto diagnostikou skúsenosti a kto to má, ako by som to mohol začat liečit alebo ktore vitamíny brať a v akom množstve.Ďakujem Vám za vaše odpovede a rady.

Siana

Aj ja mám diagnostikovanú 5 rokov v súvislosti s migrénou a dočítala som sa, že sa to dá vyvolať zlým pitným režimom, workoholizmom alebo nesprávnym vstrebávaním minerálov do tela. Ja som si vedela pomôcť sama. Viem pomôcť robím alternatívnu liečbu. kontakt : 2bosorky@gmail.com

PsychoPrincess

Hmmm, tiež by som s radosťou uvítala niekoho s podobnou diagnózou... nakoľko nepoznám nikoho, kto trpí na tetániu... žiaľ z KE nie som =/ ...

Zuza_na

Ahojte. Existuje v Košiciach nejaká skupina ľudí ktorých sa tetánia dotýka a ovplyvňuje ich život? ak nie nezdá sa mi táto myšlienka od veci.

RNG

Samozrejme vsetky ziviny priemyselne znicene zamoruju telo a zhorsuju vsetky jeho funkcie, vcitane nervovych. Najma dnes na trhu vytazene rastlinne oleje , polynenasytene,tj s otvorenymi vazbami na reakcie, ktore v tele polymerizuju a oxiduju na formu tvrdych tukovych plastickych latok su velmi skodlive a zatial to lekari bezne nevedia, zialbohu.

vitavi

Prenos nervových signálov sa významne zlepšil vylúčením priemyselne spracovaných a živočíšnych tukov, hlavne z mliečnych výrobkov a vylúčením rafinovaných potravín, hlavne cukru, ale i povzbudzujúcich, omamných a chemických látok . A ich nahradením nespracovanými obilninami a zeleninou.

adriiii83

Nieco podobne mam aj ja pocitujem trpnutie pier mam aj problem artikulovat.Neviem stale ci jw to tetania ten pozitiv chvostek++ co mi zistili.Odpiste mi niekto vdaka.

Marián Benčaj

Ďakujem za príspevky velmi ste mi pomohli, bol som nakupit calcium ktory berem v davkach 2000mg denne, neni to vela?potom magnezium, a bol som si kupit vit.D3 a este mi ma prist K-2 no som velmi zvedavy ci mi ostane lepsie,aj dnes som mal taky zvlastny pocit ako na odpadnutie, a pritom som citil jemne trpnutie prednej casti tvare a celusti :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetánia - Fórum - ZDRAVIE.sk