Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Máte niekto skúsenosti so strojčekom?

Merliah

Ja ešte nemám 18 a práve preto som sa divila keď mi zubárka povedala takú horibilnú sumu. A rada by som sa pozrela po iných zubárkach ale bojím sa že mi terajšia doktorka nedá doterajšie výsledky (ako rendgen,odtlačky a pod.)a budem si tím musieť prechádzať odznova a zas to všetko platiť a to tiež dosť stojí aj to dosť času zaberie.

mimi215

to záleží od toho, či už máš po 18, alebo nie, ak ešte nie tak časť ti preplatí poisťovňa, ak ti zubárka povedala takúto sumu tak už si to asi budeš platiť celé sama,tak ako ja :)mne keď nasadzovali strojček, to len horný, a kovový, tak som platila 340€, a na každej kontrole asi 20 - 25, niekedy 15, podla toho čo mi robili, zubár mi povedal že do konca liečby to bude tak do 1000€.. no a dávali mi ho tento rok a budúci už pojde dole :)

Noemi44

nepametám si kolko sa platilo ked mi nasádzali strojček ale určite tých 200€..potom každý mesiac ked som chodila na kontrolu som platila 5€ a ešte aj ked mi ho dávali dole tak som platila 65€..ja som mala strojček aj hore aj dole čiže ma to vyšlo pekne draho

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Máte niekto skúsenosti so strojčekom? - Fórum - ZDRAVIE.sk