Hydroface - kto ho pozná?

Príspevok v téme: Hydroface - kto ho pozná?
MATA HARY

Ahojte, práve som si prečítala "úžasné" informácie o novom kréme na slovenskom trhu.... Sľubuje omladenie pokožky a vraj ako jediný funguje...
Nie som náchylná uveriť týmto reklamným sľubom, ale aj napriek tomu by ma zaujímalo, či náhodou niektorá z vás nezohnala v zahraničí tento krém a aké má s ním skúsenosti ......

Maja1313

Velmi sily podfuk,
kremy maju konzistenciu vody z vodovodu, riedke, ako pletove mlieko rozriedene s vodou.
Nijaky ucinok, v baleni je tak maly obsah, ze sotva na par nakremovani.
Garantuju vratenie penazi !!! ZABUDNITE !!!
Uz si s nimi dopisujem dlhych osem tyzdnov a nic, ignoracia.
Stale len - ze riesime to - tak som dnes postupila vec na Slovensku obchodnu inspekciu, nech si posvietia na tuto FIRMU !!!

Maja

VeraV

Reklama na Hydroface obsahuje odkaz na výzkum profesorů, které na internetu nenajdete, neexistují. Je to celé podvod!!

Darina R

ja mam bioceuticky krem a serum z rady Natinuel da sa kupit www. kozmetikainge je to v Ruzinove a tie pripravky naozaj funguju kontakt 0911987564,

babulky

Pomooooc! Tiez som si ho pred dvomi rokmi kúpila na zaklade reklamy na Fb. Je to fakt zlý krem, na tvar nikdy a skúšala som aj na päty, ale aj tak isto zlý !!!!!!' modrýl lacný obal, no otrasný je aj krem aj obal ! Usetris peniaze ak hone nekupiš!!!! radsej

AlenaD

Ja som tiež naletela.Sľubujú,že ak nebudem spokojná po 14dňoch vrátia mi peniaze.Krém je obyčajný brak,a ONI klamári!Krém poslali obratom,ale reklamáciu riešia od februára.Sľuby,sľuby.Sú to klamári a zlodeji.

Kinga81

Nikomu tento produkt neodporúčam. Mám 34 rokov akurát s tým krémom som dosiahla mastnú pleť...o tom nehovoriac, že posielajú z americkej adresy a bez daňového dokladu. Keď už niečo, tak Vichy ale nie tento podfuk..ani hydratačný krém....

lucia.z

Moja matka má 53 rokov. Pred rokom používala Hydroface a bola veľmi spokojná. Minulý týždeň si ho znova objednála. Myslím si že to vôbec nie je podvod, ale konkuréncia neznáša lepšie produkty.

bjanca

inetrnetovi smejdi....ziadny kontakt,nic,,len kupte a kupte,budete o niekolko rokov mladsi,,,skor o niekolko desiatok eur lahsi...

poti

Objednal som si už druhé balenie,/keby náhodou/ čiže posledné, pretože výsledok je v mojom prípade nulový.Rozdal som ho rodine s dôvodu minutia, akurát perfektne mi to dokáže podráždiť oči. Takže s môjho pohľadu a osobných skúseností celé Hydroface slúži na dve veci... Ja hovorím nie !!!