Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nerastú mi prsia

Príspevok v téme: Nerastú mi prsia
elusqa

Ahoj,
Mám 14 rokov a moje prsia vôbec nie sú do (ani tej najmenšej) podprsenky. Mama ma upokojovala, že mi prsia dorastú časom, ale mám pochybnosti, pretože keď som sa na to pýtala babky tak mi povedala, že mama mala prsia už v trinástich dosť veľké. Prosím poraďte mi, čo by som mala jesť, ale nerada by som išla na zákrok, alebo užívala tabletky. :D Chápete chcem len prírodu.
Za vaše návrhy už teraz ďakujem. :D

SPIRITUS

Väčšinou sa prsia podstatne zväčšia pri sexuálnych zážitkoch. Masáž a zvýšená produkcia hormónov.

mam56

Na kadejaké prípravky by som veľmi nedal.
Jedna pani bola u Dr. a opýtala sa ho: pán Dr., čo mám robiť, aby som sa uzdravila??? A Dr. jej hovorí: každý deň si prikladajte na hruď lopatku hliny.
A pomôže to??? Lekár: nie, ale zvyknete si:-)))

mam56

Ja som si bol raz kúpiť u Číňana (čo mi zakaždým predá kvalitné švajčiarské hodinky, navyše) podprsenky, lebo som bol vtedy veľmi tučný.
Tak mu hovorím, že potrebujem podprdy number 1. A on na mňa: Vaša ženka, tak malé mať prsia jak lentilka?
A ja mu hovorím, nie to nie sú pre moju ženu, ale pre mňa. On sa na mňa pozrel a hovorí: no, no, no number one, ale srí, srí.
Ja som na neho pozrel a pýtam sa ho, čo je to srí??? A on začal počítať po anglicky: one, two, srí.

Anet 2504

Mne prsia zacali rast tak okolo 12 roku. Narastli mi iba trosku, ako fakt malo. Teraz mam 14 a furt nedorastaju. Mam obavy ze uz nedorastu. Menstruaciu som este nedostala ale aj tak mi to pride zvlastne :/

Galapagos

teraz vazne ked ta to az tak trapi a si robis starosti preco si nevyhladas gynekologa? naco su lekari? ste poistene takze problem v tom nie je aby ste sli ku lekarovi a s nim to prebrali. ja mala tiez prsia male a moja mama ich ma velke, u kazdej rastu prsia inak. ked tvoja mama ma velke to neznamena ze aj ty ich budes mat...a vobec si este mlada nato aby si na taketo veci myslela a uz teraz zacala tvoje telo pchat s hormonmi aby si si neskor nemala vaznejsie problemy...

Andrea1980

Na rast prs pomaha estrogenova mast. Estrogen je prirodny hormon, ktory tvoje telo zrejme neprodukuje v dostatocnom mnozstve. Ak sa chces o niecom poradit, napis mi mail.

LMarika

Jednej mojej kamaratke prsia nenarastli nikdy, dnes je uz po tridsiatke a nema tam naozaj nic, tak si vypchava a silikony nechce, hanbi sa chodit po doktoroch, nikdy u ziadneho nebola a ani chlapa a sex nikdy nemala a ani nechce, hanbi sa za svoje telo. Navstiv endokrinologa, moze ti predpisat horomn, z ktoreho prsia narastu, ak ti pri vysetreni zisti jeho nedostatok. V takom pripade budes mat do roka vacsie ako tvoja najceckatejsia spoluziacka, uvidis:) Jedna moja znama do 17-tich rokov prsia namala ziadne, potom zasle k endokrinologovi a ten jej pomohol a ako 18-rocka patrila uz, co sa prs tyka, medzi najkrajsie zeny na celom kupalisku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nerastú mi prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk