Nerastú mi prsia

Príspevok v téme: Nerastú mi prsia
elusqa

Ahoj,
Mám 14 rokov a moje prsia vôbec nie sú do (ani tej najmenšej) podprsenky. Mama ma upokojovala, že mi prsia dorastú časom, ale mám pochybnosti, pretože keď som sa na to pýtala babky tak mi povedala, že mama mala prsia už v trinástich dosť veľké. Prosím poraďte mi, čo by som mala jesť, ale nerada by som išla na zákrok, alebo užívala tabletky. :D Chápete chcem len prírodu.
Za vaše návrhy už teraz ďakujem. :D

sara11

ani ja som v 14 nemala neviem ako velke prsia, sice som nebola plocha ale aj tak to bola bieda... no u mna to je tym ze neskoro dospievam, prve kramy som mala az v 16, no a teraz budem mat 20, prsia mi naviac narastli za posledne dva roky a vobec sa nemam zaco hambit :) dost mi pomohla aj HAK, beriem len dva mesiace a mam taky pocit ze sa o dost zvacsili... takze mas este dost casu

blabla

Ja mám 14 a mne začali rásť okolo 13.roku ;) .. treba len čakať.. aj ja som čakala.. myslela som si že mi tiež nenarastú a bála som sa lebo už všetky baby z triedy mali prsia len ja nie.. ale potom to prišlo :) len musíš počkať .. uvidíš že ti narastú;)

tajna123

mam 13 rokov a budem mat 14 a este mi nerastu prsia mam ich male nosím iba také tielka a už moja sestra mala v 13 alebo 14 rokov a moja mamina mala poriadnu podprsenku ked sa vydávala ja sa strašne bojím že mi nenarastú :( brat sa mi už vysmieva za toto :( prosím poradte mi

Kika1234

Suzie274 to s tým mliekom je naozaj pravda aj ja som to niekde čítala ale asi nie každému to pomôže.Ja neberiem nič a ani nepijem mlieko a mam 14 a úplne v pohode ani velké ani malé

Mima.89

veru áno, iba čakať, recept žiadny nie je :) určite vám ale narastú, zatiaľ si kupujte pre lepší pocit poriadne vypchaté push-up podprsenky, najmenšie aj ak do nich nemáte čo dať. cez tričko si to predsa nikto nevšimne, no bude to vyzerať že tam dačo máte :) určite narastú čoskoro a ešte aj predbehnete spolužiačky. vývoj každej je čisto individuálny, preto je zbytočné znepokojovať sa porovnávaním s ostatnými dievčatami.

Suzie274

Elusqa ja budem mat tiez za chvilu 14 a takisto som plocha... asi v 11 mi zacali rast, no odvtedy sa mi zvacsili mozno tak o 1 aj pol cm, cize tam vlastne nic nemam. Strasne sa za to trapim,ved uz aj 11 rocne na nasej skole maju prsia. Bolo obdobie ked sa mi za to v skole chalani vysmievali, no musela som to prezit. Navyse nemam este ani kramy, za to sestra uz v 13 mala. Stale dufam, ze mi narastu co najskor, navyse som teraz osmacka a chcem ist na bilingvalne takze dufam ze mi do septembra narastu, lebo nechcem aby ma do konca strednej skoly brali ako tu \\\\\\\\\\\\\\\'ktorej narastli prsia az pomaly v patnastke\\\\\\\\\\\\\\\' spoluziacka mi povedala nech pijem mlieko, ale je to podla mna blbost, ved uz asi 8 rokov jem na ranajky mlieko s cerealiami a nic. Takze asi treba len cakat :/

Monika1984

u nas na zakladke mozem povedat ze na 100% platilo to ze vsetkym babam ktorym nam zacali rast skoro v 9-11 rokoch rastli im pomaly aj im zostali male a tym ktorym zacali az v 13-14 rooch za rok predbehli nas mnohe a maju vacsie.

Monika1984

Mne prsia zacali rast ked som mala 9 rokov ale to ozaj len zacali a rastli velmi pomaly narastli mi do 20-ky asi na 1-ky. Ked som potom 5 rokov brala Hak nijako sa nezmenili, po 5 rokoch som vysadila, teraz mam 29 a cca v 27-ke som spozorovala ze sa mi zvacsili o cislo takze mam take 2-ky :) a som spokojna, podotykam nie je to tym ze by som pribrala to vobec vahu mam stale rovnaku cca