Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si urobit takyto uces?

lilyiankaa

a to ako si mala rozmietnené, dve vzadu, dve na lavom boku a dve na pravom?? :D :D :D no obdivuhodné ti poviem ..to ani keby chcem sa mi tak nepodarí :D

orchidejka

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D nie ono to fakt drzalo :D bez pouzitia nejakej sponky, stipca albo nieco podobneho. ziadna nepadala, len to asi nemalo taky efekt ako malo mat :p

lilyiankaa

a to ako sa ti podarilo dať len 6 nátačiek?:-)) ja musím mať min. 22 a ešte mi prezraď ako ti to držalo na hlave, veď ti to muselo padať nie? keď si dáš tú nátačku na hlavu, ona ti musí držať na hlave bez toho, aby si použila nejaké stipce, sponky a pod .... daj si všetky, ktoré máš na hlavu a myslím, že to bude lepšie :))

orchidejka

skusim si dat viac co to povie, je pravda ze cim viac nataciek si das, tym menej vlasu davas na nu a mohlo by to viac vydrzat a viac by natocene nie? ja mam dokopy 18 zatial :) a vcera ci kedy som si dala len 6 na vsetky vlasy, to bolo asi malo

jgdtf

je to typom vlasov. ja mam take jemnejsie vlasy, stredne huste a su uplne rovne ako zehlickou vyzehlene, kamosky s kuceravymi vlasmi mi ich chvalia a ja vzdy tuzim po vlnitych vlasoch. ziadne ucesy natackami ani kulmov mi nedrzia dlhsie ako hodinu. mozem aj lak aj nvm co pouzit

orchidejka

hej bola som hned rano prec, okolo siedmej, to bola este rosa. Moze to byt tym, fakt. A mozno som si urobila slabe a jemne tie vlnky, ty kolko natacok pouzivas na celu hlavu?

lilyiankaa

prípadne si tie vlasy natupíruj, to by mohlo pomôcť, aby ti účes vydržal dlhšie a prípadne potom zalakuj

lilyiankaa

ja si to nefixujem nijak ..nepoužívam ani tužidlo ani lak na vlasy.. neznášam to .... a keď si účes urobím ráno, tak mi do večera vydrží .. aj keď možno trošku spadne, ale stále má ten svoj tvar ... a nebola si vonku, kde bolo vlhko? vtedy ti môže účes hneď splasnúť

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si urobit takyto uces? - Fórum - ZDRAVIE.sk