Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poškodené vlasy

Príspevok v téme: Poškodené vlasy
Ivana3179

Dobrý den.
Začnem asi tým že pred zhruba pol rokom som si prefarbila vlasy,mám 16 rokov,bolo to moje prvé farbenie. Farbila mi vlasy kamarátka,farba sa asi po 2-3 mesiacoch zmyla a teraz mám opať svoju starú farbu. Ale vlasy ostali poškodené,rozštiepené končeky a pripomínajú slamu. Chcela by som sa spýtať či nepoznáte nejaké dobré kondicioneri alebo regenerujúce šampony,niečo odskúšané. Dakujem.

Nika12

Ahojte :)
Pred pár týždňami som si farbila vlasy s farbou OLIA od Garnier - farba obsahuje olej.. Od vtedy, po každom umytí mám od korienkoch až do polovice hlavy mastné vlasy. Vedeli by ste mi poradiť nejaký šampón, výrobok, ktorý by mi vedel pomôcť proti týmto mastným vlasom, alebo ako inak by som si vedela ešte poradiť ?!
Ďakujem

sindy211

Ahoj,radim ti aby si si kupila zinok v lekarni.Je velmi dobry na vlasy ( 1 tabletka denne)minimalne 2-3 mesiace ho ber potom uvidis vysledky.
Ked mas znicene vlasy bolo by najlepsie aby si si dala konce vlasov dole.
CO sa týka samponov odporucujem sampony a masky ktore si vies kupit v DOBRYCH kadernictvach.Najlepsie cez internet ale neviem sem dat odkaz.
Dobre sampony su : Loreal,chi,joico..
Olejček na vlasy ti odporučujem od CHI.
Niake tie masky od loreal.
ALe ak ti mam pravdu povedat najlepsi liek a vlasy je dobra strava a hlavne pitny rezim! 2L denne a hned uvidis aj zmenu vo vlasoch.
Keby si si chcela farbit vlasy odporucujem : HENNA.budes mat vlasy leskle a pekne a zdrave :)

lautida

Odporucam ti vlasy podsrihnut rozstiepene konceky,pouzivat profesionalnu kozmetiku na vlasy nie z obchodu.Zajdi za kadernickou poradi ti znacky napr loreal,schwarzkopf,matrix,je velky vyber profi kozmetiky.Nezabudni pouzivat po umyti balzam na vlasy a 2x do tyzdna masku.A popripade uzivaj vitaminy kremik,zinok,b5,sira.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poškodené vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk