Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menštruácia meškajúca 5 mesiacov

Príspevok v téme: Menštruácia meškajúca 5 mesiacov
adrien79

Ahojte mám 16 rokov a poslednú menštruáciu som mala pred piatimi mesiacmi a medzi tým som mala dvakrát bolesti ako by to už malo prísť a tiež mám často výtok a niekedy je dosť silný a zatial som to od prvej menštruácie dostala päť krát tak ak s tým máte niekto skúsenosti alebo viete čo by to mohlo byť prosím napíšte

lilyiankaa

no ale keď vezmem do úvahy, že menzes mala 5x + 5 mesiacov ho nemá, tak to mi vychádza na 10 mesiacov, možno rok .a. to nie sú dva roky, iže vychádzam z toho, že sa jej ešte neupravil a musí si lenna to počkať

Nela41

To vôbec nie je pravda, menzes sa má upraviť do 2 rokov dlhšie nie. Ak dostala v nejakých 13 rokoch už by mal byť pravidelný a také dlhé meškanie nesignalizuje nič dobré

lilyiankaa

nakoľko si menštruovať začala len nedávno, tak sa netreba hneď plašiť ... pravidelnosť menzesu sa ti upraví behom pár mesiacov, možno aj rokov .. čiže to, že si 5 mesiacov nemala menzes by som nebrala ako tragédiu, veď on ti príde,len ho máš ešte riadne rozhádzaný

Nela41

Treba ísť ku gynekologičke a vypýtať si hormonálny profil.. Ak nebude gynekologička spolupracovať hneď brať kartu a ísť k inej ktorú to bude zaujímať.. Mne tiež tieto problémy začali v takom veku, od vtedy som menzes inak ako s tabletami alebo injekciami nemala a nič sa s tým nerobilo dokým som nezmenila lekárku.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menštruácia meškajúca 5 mesiacov - Fórum - ZDRAVIE.sk