Jeho ex na mňa zazerá

Príspevok v téme: Jeho ex na mňa zazerá
kvetinka11

Kedykoľvek idem po ulici tak zazerá a obzerá si ma od hlavy po päty. Neviem, kde má problém, asi so sebavedomím, inak si to nedokážem vysvetliť.Je mi to nepríjemné a otravuje ma to tak sa priateľ rozhodol, že jej napíše. Asi takým štýlom, nech sa uvedomí. Neviem, či to je dobrý nápad.Čo si myslíte o tom? Nejaké skúsenosti?

kvetinka11

Jajaj.. čítaj moja nižšie a dozvieš sa ako som zistila, že sa za mňou aj otáča. A poprosím o radu k veci a nie od veci.. :)

trojka333

kvetinka11 - si hrozne zlatá ked sa hneváš a rozčuľuješ :o)

No nie o tom som chcela. Bola som kedysi tiež v pozícii ako Ty.
Vieš čo mi pomohlo? TOTÁLNA IGNORÁCIA!
Vtedy svojím postojom ukážeš, že Ti je tá osoba ukradnutá. Lebo takto len dokazuješ, že Ti záleží na tom či sa po Tebe alebo Tvojom bývalom pozerá, alebo nie. Akokeby si sa bála,že by ONA znova mohla nájsť svoje miesto po boku Tvojho partnera. Takže ignoruj - alebo ako tu už bolo radené, oslov ju a opýtaj sa jej na to rovno, ked Ti to tak veľmi vadí a je Ti to nepríjemné.

kvetinka11

No to snáď nie..:) Samozrejme, že ju nemám v úmysle obdariť očarujúcim OZAJSTNÝM milým úsmevom, aký patrí len mojim najbližším. Povedz mi úprimne čo si myslíš že aký má dôvod na svoje správanie? Neviem, ale ja akosi nemám potrebu sa otáčať a čumieť na priateľky mojich ex partnerov a tiež ich vídam? Seriózne.. Lebo si to neviem vysvetliť. Buď je to závisť, alebo zvedavosť, alebo čo ja viem..?

winki

Kvetinka toto je taká, ale taká malichernosť...ako fakt sorry. Kaď sa za vami otáčala ako slnečnica, tak si ju asi aj ty sledovala :D

MultiLevel

kvetinka...vidis, konecne si napisala nieco rozumne. Usmej sa na nu, ked sa bude na teba pozerat. Uvidis co to s nou spravi :)
Neber ju preboha ako nejaku hrozbu, ona patri do partnerovej minulosti, on je s tebou, tak naco si to vsetko kazit? Vzdy sa na nu pekne usmej, ked ju stretnes. Popripade sa aj normalne pozdrav, preboha ved to nie je jedovaty had co ta ide zabit, ale clovek, ludska bytost. Nikdy nevies, ci clovek nema nejake trapenie, preto nikdy nesud dopredu. Usmej sa a dalej neries.

kvetinka11

Hm no ja neviem, či to je dobrý nápad. Čo mi asi tak povie? Že nič a začne sa vyhovárať, že ona nezazerá. Klasika. Už ako keby som to videla. A ešte z toho vyjdem ja ako hlupaňa. Neviem, príde mi to ako divný nápad, ale určite sa na ňu min. usmejem:)

MultiLevel

Kvietinka, rada - nie, tvoj priatel jej pisat nema. Ak si dospela, chod za nou a osobne sa spytaj, ci nieco proti tebe ma, alebo nie. Bodka. Ak to nedokazes, prestan riesit taketo veci...

anjelik*

Samozrejme. :o) Niekedy veci nie sú také, ako ich my vnímame a tak jediná možnosť je sa s danou osobou porozprávať a dozvedieť sa, čo ju trápi. Takto si len a len domýšľaš a naozaj sa môžeš mýliť.

kvetinka11

Anyway, ja som chcela radu či môj partner jej má písať alebo nie. Tú som dostala, len škoda, že nie od viacerých a namiesto toho sa tu rieši moja osoba, sebavedomie a pod. ľuďmi ktorí ma odsúdia na základe toho koľko a ako použijem smajlíkov. Trošička by nezaškodila sebakritiky.

kvetinka11

Drahá to nemá byť milota, to je sarkazmus. Pretože sa mi nezdá že dotyčná by to riešila tak, že by za ňou šla. To mám naozaj ja ísť za ňou a akože sa spýtať či má problém alebo ako? Seriózne?