Jeho ex na mňa zazerá

Príspevok v téme: Jeho ex na mňa zazerá
kvetinka11

Kedykoľvek idem po ulici tak zazerá a obzerá si ma od hlavy po päty. Neviem, kde má problém, asi so sebavedomím, inak si to nedokážem vysvetliť.Je mi to nepríjemné a otravuje ma to tak sa priateľ rozhodol, že jej napíše. Asi takým štýlom, nech sa uvedomí. Neviem, či to je dobrý nápad.Čo si myslíte o tom? Nejaké skúsenosti?

anjelik*

Kvetinka, MultiLevel ťa nijak neodsúdila, naopak, poradila ti a riešenie , ktoré je podľa mňa naozaj na úrovni. V tejto debate ale ako povýšenecká osoba vyznievaš bohužiaľ ty a tak to vrhá aj určitý obraz na celú situáciu s ex. Akékoľvek množstvo smajlíkov je v tvojom texte..skutočná milota tam cítiť nie je. ;o)

kvetinka11

Ach jaj moja.. Vidíš asi sa jej tvoje správanie príliš nepáčilo a niekde nastala chyba:) Nuž a keď sa ti zdá normálne súdiť človeka ktorý sem napíše a slušne pýta radu, tak ty si isto vyspelosťou ďaaleko vpredu.. Prajem pekný dník:)

MultiLevel

kvetinka, spravas sa ako totalne nezrela, nevyspela osoba. Mozes mat telo zeny, ked sa spravas ako usmrkane decko....
Moja vcerajsia prihoda. Sla som s mojou neterou na tanecny kruzok. Ma 5 rokov a strasne sa mi chcela pochvalit ako krasne tancuje. Na kruzku som sa samozrejme nepozerala len po nej, ale aj po inych detoch. Neter sa zrazu zatala, prekrizila si ruky a zacala revat ako keby ju niekto z koze dral. Na otazku, co sa jej stalo, odpovedala: "Ty sa nepozeras IBA na mna, ale pozeras sa aj po inych detoch!!!!!" :D Nuz, 5 rocne dieta si toto moze dovolit, ty, ak uz mas po 18stke, tak by si si mala uvedomit, ze si dospela a teda by si mala inak riesit situacie.
Opakujem, ak ti vadi jej pozeranie sa (hoci je to jej pravo pozerat kam chce), tak chod k nej a z oci do oci si to vydiskutuj. Tak totiz dospele osoby riesia svoje problemy.
A ano, ja sa pozeram vsade tam, kde chcem, je to moje pravo, sloboda, na to mam oci :) A s byvalou priatelkou mojho uz manzela som uplne v pohode. Pozdravim sa jej, popripade sa jej opytam ako sa ma a idem dalej :) Zelam ti, aby si "vyrastla". Maj sa krasne :)

kvetinka11

Jaaj robím si prdel. Nejde mi o zdravie proste mi je to len nepríjemné a už aj môjmu partnerovi. Raz sme boli na Nový rok v meste a ona sa za nami otáčala ako slnečnica kamkoľvek sme sa pohli. Tak mi úprimne povedz, či to je normálne správanie.. Pretože podľa mňa tá osoba to nemá v hlave v poriadku..

kvetinka11

Aha:) Ďakujem za vysvetlenie:D Takže ty si asi jedna(jeden) z tých, ktoré si zazeranie na iných mýlia s obyčajným pozretím sa a ešte aj považujú za normálne, keď to trvá rok a pol. Nuž - z tvojho postoja je zjavné, že robíš v súkromí to isté. Takže neviem neviem kto tu má menšie sebavedomie, hm?:)

MultiLevel

kvetinka, na to aby ta odbachla musi mat zbrojny preukaz a VER tomu, ze je velmiii narocne aby si ho vybavila zena. Ak je taka psychopatka, musela by prejst nielen psychotestami, ale sa aj naucit obrovske mnozstvo zakonov, inak povedane zlozit skusku odbornej sposobilosti ziadatela o vydanie zborojneho preukazu. A niektore veci su tam ako ucit sa telefonny zoznam na spamat. Takze si uvedom, ze odbachnut ta urcite nejde :D :D :D A ked ti uz tak ide o tvoje zdravie, chod za nou ked bude na teba pozerat

MultiLevel

kvetinka, smiesne je to, ze riesis taku kravinu :) CO ti preboha vadi na tom, ze sa niekto na teba pozera? To jej chces zakazat sa divat? Tak chod k nej pri najblizsej prilezitosti a povedz "ahoj, preco sa na mna vzdy tak zvlastne pozeras?" :D Tak sa jej opytaj na to priamo ked ti to vadi, ale nejake vypisovanie cez frajera je detinske. Vlastne riesit cosi take je celkovo znamka nedospelosti a znakom len a len tvojho sebavedomia. Bohuzial... :)

kvetinka11

proste - niektoré situácie by som nezľahčovala. viete vôbec koľko psychopatov chodí po tomto svete? čo keď je ona jedna z nich a niekde na rohu ma odbachne? alebo doma robí voodoo? :D hmm? :)

kvetinka11

prosím ťa.. ako úprimne to čo si napísal(a) asi nemyslíš vážne, nie? je úplne jedno, koľko mám ja, ireleventné v porovnaní s tým, že ona má po 30. A podľa mňa TO je smiešne..