Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rok po unavovej zlomenine clenka a stale velka bolest

Príspevok v téme: Rok po unavovej zlomenine clenka a stale velka bolest
Lisa19

Dobry den,
chcela by som poprosit o radu. Zhruba pred rokom som bola v zahranici, kde som si po dlhodobej zatazi (kazdodenny beh, posilka, manualna praca, malo spanku) pri behu zlomila nohu nad clenkom. O tom som vsak ani netusila, pretoze ma z nicoho nic zacal boliet najskor zadok, potom koleno, a nakoniec sa mi to po par dnoch prenieslo az do clenka, ktory opuchol. Myslela som, ze mam zapal nervu alebo natiahnuty sval, a kedze som bola v zahranici, neriesila som to, nakolko som sa o mesiac na to vracala domov, takze som v podstate mesiac prechodila na zlomenej nohe. Ked som sa vratila domov, noha uz bolela o nieco menej, ale sla som k lekarovi. Diag-unavova zlomenina, vys. RTG,CT. Dal mi to uz len do bandaze, kazal postupne zatazovat. Odvtedy som kazde 3 mesiace choidla na kontrolne RTG. Poslednu kontrolu som absolvovala pred mesiacom, lekar mi povedal, ze noha je zahojena, ale stale tam mam kalus, kontrola o rok.Nad clenok mam este stale hrcu. CO je vsak velky problem, noha ma pocas celeho roku liecby bolievala, nie stale, ale po zatazi, ked som zacala behavat viac ako 3 krat do tyzdna, alebo som viac chodila, na dalsi den som krivala. To sa mi stalo aj teraz, bola som 2 dni po sebe behat, a dnes ma boli tak noha ze ledva chodim. Niekedy vsak mam aj 2 mesiace pokoj a ani neviem, ze som ju mala zlomenu, inokedy ma bolieva pernamentne. Neviem uz co s tym, citala som, ze po neliecenej zlomenine moze nastat problem zo zapalom sliach..preto prosim o akukolvek radu, ak ma niekto s niecim podobnym skusenost. Dakujem.

Karla 5642

Ja mam bolest po zlomenom clenku este po dvadsiatich rokoch. A niekedy na nu nemozem ani nasliapnut a ta bolest je neskutocna. Dnes ma to chytilo tiez a keby mam ist do prace tak musim volat,ze mam volno.

qstqst

ako sorry, ale takto si zavariť na celý život no neviem. Toto nevyliečiš už nikdy, únavové zlomeniny to je somarina. Akonáhle si "zlomila" mala si ísť na RTG a nie ďalej mesiac na tej nohe fungovať.
Akupunktúra ani nič iné nepomôže. Členok je veľmi citlivé miesto, ktoré veľa ľudí podceňuje.
Urobil som niečo podobné v mladosti, teraz mám za sebou druhú operáciu a doživotne vložený šrób a takú platničku, inak by som normálne nechodil.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rok po unavovej zlomenine clenka a stale velka bolest - Fórum - ZDRAVIE.sk