Ako ste sa zoznamili s priatelom?

lilyiankaa

nás dala dokopy jedna známa, ktorá mne hovorila, akého má super kamoša a jemu, že pozná jednu fajn babu ..tak sa mi potom ozval, ale ja som v tom období nikoho nechcela..tak som ho asi 5x odmietla a na 6ty mi už bolo hlúpe dať mu košom, tak som si povedala, že ok, pôjdem s ním von a aspoň budem mať pokoj :) nuž ale zapáčil sa mi, čo som nečakala a potom sa mi ozýval iba sem tam, čo ma aj štvalo, ale bol veľmi zaneprázdnený .. vždy som si hovorila, že ak bude chcieť so mnou byť, čas si nájde a tak aj bolo ..tak sme sa dali dokopy a po 2 mesiacoch mi dal kľúče od bytu a už je to vyše roka .....

MultiLevel

cely zivot sme okolo seba chodili :) Byvali sme kusok od seba, akurat sme nevedeli jeden o druhom. Obcas sme sa zazreli niekde, ale potom sme sa zas dlhsi cas nevideli...Obaja sme si zili svoje zivoty, riesili svoje vztahy. Az prisiel spravny cas a zoznamili sme sa. Raz ma nasiel priatel na jednej sieti a napisal mi. Samozrejme, nepoznala som ho, ani on mna, ale boli tam vzajomne sympatie, stale sme mali o com pisat. Po case ma "zlomil" a stretli sme sa. Odvtedy sme boli spolu kazdy den. Dokazali sme sediet napriklad v cajovni 7 hodin a v kuse kecat a kecat a kecat :) Rozpravali sme sa o nasej minulosti a zistili sme, ze sme chodili k rovnakemu zubarovi, k rovnakej kadernicke, lezali sme v tom istom case v rovnakej nemocnici, chodili sme do rovnakych obchodov, na rovnake koncerty, na rovnake akcie, dokonca obleceni aj dost podobne, najma co sa tyka farieb :D :D Nuz, my dvaja sme sa museli najst :)

cica987

:D tak že som sa k nemu nasťahovala :D prišla som do BA, hľadala si podnájom a dostala sa na byt kde býval aj on.. a akosi časom prebehla iskra :D ja mám momentálne 22 a on 29.. a sme spolu už 3 roky a 3 mesiace :D