Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nestastny vztah bez buducosti

Príspevok v téme: Nestastny vztah bez buducosti
sisairl

Asi si pomyslite , ze co za chuderu to sem pise, ale ja sa asi fakt nemam komu vykecat, mam vztah , ja mam 23 on 32, fakt ho mam rada, asi az prilis, no nema to buducnost. Ja viem, ze je to mozno pateticke konstatovat takto v mojom veku, ale je to tak. On neuznava nic ako manzelstvo a deti dokonca ani spolocne byvanie. Ja nehovorim, ze sa chcem vydavat o rok, to nie, ale proste tuzim mat raz rodinu. Najviac na mna vplyva ako asi vsetky moje zname a kamaratky su uz zasnubene, vydate, maju deti, ide z nich stastie a ja... nic proste... Bojim sa , ze len zabijam svoje najlepsie roky a ze sa zobudim niekedy po 30tke ,sama s tym mojim... On mi hned povedal, ze je to zbytocne. Tu svadbu by som mozno aj ozelela ,ale on nema absolutne vztah ani k detom. Ked ideme po ulici a ide oproti nam nejaky drobec, ja sa dobre ze nie nerozplyvam a on ma akurat tak potiahne opacnym smerom a zaskuli na mna. Nevidim na nom nic pozitivne, nie je ani moj typ, v posteli nam to tiez nejak neklape , no i tak ho lubim. Nechapem to ! Jemu vsetko vyhovuje tak ako je a nic nechce menit a vraj ani neplanuje. Mam chut sa s nim rozist, je okolo mna dost chlapov, ktori mi nadbiehaju a viem, ze s nimi by to zmysel malo, no to moje posrate srdce stale veli inak. Som nestastna a z celeho toho nekonecneho smutku uz fakt vycerpana. Poradte mi ako dalej pls

tornero

musis pocuvat svoje srdce a svoj rozum,lebo inak sa ti to skor ci neskor vypomsti...ak uz vies co chces,tak nemas problem si za tym stat a za tym ist

anonym č.10

To je ten rozpor Rozum x Srdce, ja byť na tvojom mieste a vedieť, že to nikam nesmeruje tak to jednoducho ukončím, na čo žiť v nejakom svete, ktorý má pre teba zatratenú a nudnú budúcnosť, ktorú si tak nepredstavuješ, pokiaľ je až tak tvrdohlavý tak asi nič nezmeníš, jednoducho moja rada je, začať od znovu, aj keď to bude bolieť, ale každá jazva sa zahojí.

kafe

sisa, ty srandistka :) keď sa s ním rozídeš, budeš úplne v prdeli, lebo ho ľúbiš. Keď s ním zostaneš budeš rovnako v prdeli. Takže je jedno čo urobíš, obidve možnosti sú na figu. Keby si dokázala zmeniť svoje vnímanie - zbaviť sa strachu a zosilnieť, trochu si vážiť samu seba a tešiť sa zo života - asi to jediné by ti pomohlo. Ale bez tej zmeny budeš stále v rovnakých sračkách, len možno s iným partnerom. Si moc mäkká, ak život nevezmeš do vlastných rúk, tak ťa hnusne povláči a budeš ako handra na papeku. Nedaj sa, do frasa, si mladá, máš všetko pred sebou, tak sa nesprávaj ako nesvojprávna starena, ktorá nevládze nič robiť.

schizoid2

kde to žiješ, že všetky tvoje známe sú vydaté, zasnúbené alebo mamičky? ja mám 22 a kamarátky v mojom veku a staršie ešte na také veci ani nemyslia...

a to máš 13, že sa necháš ovplyvniť tým, že všetky okolo teba chcú byť už čím skôr "dospelé", tak musíš aj ty?

a s tým mužom... sama si povedala, že tam nefunguje vlastne nič

!!!

Ale prosim ta!to nemyslis vazne.sama si si odpovedala.jak by som ho nakopala do riti ze az.pekne sa davags manipulovat.za ten cas ta ma pekne spracovanu a v duchu sa smeje aka si hlupa.je si tebou isty.hadam sa nevzdas svojej predstavy o zivote pre blbca.o rok dva mozes byt uz mamickou.ale ak s nim ostanes az po 30 len zacnes plakat aka si bola sprosta

sisairl

tazko povedat, ja si uvedomujem ,ake to je cele na pecko, ale zaroven predstava, ze s nim uz nebudem vobec ani v zlom ma vie normalne rozplakat

korkova

Aka laska, je to zvyk. Ty sama musis vediet co chces.
Ak ta to taha inde a najma ak vies ze sa ti neprisposobi tak nevidim dovod. Ak nechces zit samotarsky bez deti tak ako on.
Porozpravaj sa s nim. Vztah je o tom robit kompromisy. Nie o tom ustupovat egoistovi.
Predstav si samu seba o 5 rokov.
Vztah bez zmeny je odusdeny na zanik.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nestastny vztah bez buducosti - Fórum - ZDRAVIE.sk