Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muži nedokážu milovať

lulu369

pozerala som tú knižku a nikde som ju nenašla ... tak Fleur pošli to aj mne pls. na zmrzlina2912@azet.sk dakujéem :)

zamilovany

manzel567

skus napisat sem nejaky priklad, zaujimalo by ma aku situaciu myslis.
len skoda, ze ta modelovana situacia by nebola 100% realna, a tym padom by obe strany dali viac zo seba..
ale myslim, ze kazdy by si takuto mohol urobit sam, proste citi, ze sa veci daju vyriesit, alebo nie.
krizove a podobne.
ale rad si vypocujem viac :)
napr. nepochybujem o svojom vztahu, ale keby sa dal este viac spevnit, tak preco nie.moj email je zamilovany@centrum.sk keby by si bol tak dobry tam poslat nejake info :)

Fleur-de-lis

áno, zatiaľ je iba v angličtine. Koľko má strán neviem, je to elektronická kniha. Má 8 kapitol. Je skôr určená ženám, ale samozrejme aj mužom by pomohla. Ak ťa trošku zaujíma ako je písaná tak ti môžem poslať na mail moje slovenské zhrnutie jej časti.
Nie sú tam trápne návody ako dostať čo chceme. Je to o pochopení našich rozdielov a povzbudzuje k prebratiu zodpovednosti a zmene postoja. Pomáha ženám spoznať a pochopiť jedinečnosť a krásu mužov. Lebo ako vraví autorka, ženy majú tendenciu si myslieť, že muž je akousi variáciou ženy a opačne. A to zabraňuje tomu, aby sme videli jedinečnosť a rozdielnosť našich svetov, ktoré sú obe v poriadku a dobré tak ako sú :)

manzel567

Ta knizka je iba v anglictine? Kolko ma stran, lebo sestra ani svagrina nevedia po anglicky a ak nie je prilis dlha, tak by som mozno prelozil aspon hlavne myslienky.

manzel567

MultiLevel - aka knizka?
Ak je o vztahoch a je dobra - potreboval by som pre sestru a svagrinu, lebo napriek nasmu prikladu si stale hladaju problemove typy, aj ked im hovorim, ako dopadnu a moje slova sa vzdy splnili, aj tak si nechcu dat poradit.
Inak som rozmyslal, ze by som urobil nieco take, ze by za mnou prisiel nejaky par, ja by som sa s nimi porozpraval a zobral ich do nejakych situacii, aby som ich trochu spoznal a potom by som im vedel povedat, ze ci maju ostat spolu alebo radsej nie, lebo aj z okolia sa mi zatial vsetko podarilo predpovedat. Ja vidim tie jemne naznaky chlapskeho nezaujmu a necitlivosti (a najlepsie je ist s tym chlapom niekam medzi chlapov, tam sa uplne otovoria - keby tak zeny vedeli, ake hrube hnusne vyjadrenia mavaju o nich, pricom sa pred nimi tvaria ako anjeli, len aby s nimi mohli sexovat - inak si ich nevazia a beru iba ako kus masa - presne ako pise Bosorka) a podla toho, aka je ta zena citliva, tak viem, ci im to vyjde alebo nie. Len neviem, ci by bol o taketo nieco zaujem, lebo mam skor za to, ze tie zeny asi chcu trpiet, lebo sa s tym zmierili, ze sa to neda zmenit.

Fleur-de-lis

kniha sa volá Queen´s code od Alison Armstrong. Odporúčam kúpiť na www.queenscode.com Tam sú k tomu ešte aj bonusové video odpovede autorky k otázkam čitateľov. Je to po anglicky všetko. Stojí to cca 10eur.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.