Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prievan

Príspevok v téme: Prievan
Patrícia151

Ahojte potrebovala by som od Vás veľkú radu...Môj priateľ má asi tak tri krát do mesiaca opuchnuté líce tvrdí mi stále že to má prievan z práce ale podľa mňa nieje normálne aby mal stále prievan...nechce ísť k doktorovi ani za svet stále sa preto hádame...tvrdí mi že ho nič nebolí ani ucho ani zuby..vždy sa mu len spraví taká opuchnutá hrča hned vedľa úst na líci,,,už sme skúšali kadečo - noviny do ucha, aj sme kúpili tú špeciálnu trubičku do ucha v lekárni ktorá sa zapáli. olej s octom do ucha vždy to zabere na chvílu..jemu to tak po dvoch dnoch zmyzne ale neviem čo mám spraviť s tým aby sa mu to stále nevracalo som už zúfalá :(

L.Borgia

najhorší je prievan v peňaženke, ale rozhodne to netreba podceňovať ... ak je často vystavený prievanu, môže dostať aj zápal trojklanného nervu, a to už nie je žiadna sranda.

neviem čo by si mala spraviť on sám musí vedieť, že mu to škodí a podľa toho by sa mal zariadiť :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prievan - Fórum - ZDRAVIE.sk