Neviem si najst dievca

Príspevok v téme: Neviem si najst dievca
DominateDoo

Ahoj,som mlady 22 rocny chalan,uz dost dlhu dobu som sam a velmi ma samota zoziera.Snazim sa najst osobu opacneho pohlavia,ale vzdy to dopadne neuspesne,skusal som uz aj rozne kurzy...no akosi to nepomohlo,viete mi niekto poradit ako si ma v dnesnej chaotickej dobe najst obycajny chalan dievca?Dakujem

ASDEW

ie nepríde to ja mam 23 a nic neprislo lebo ani nema co ked cely den sedim doma! tak ak chces dievca zacni chodit medzi ludi a najdes! ja bohuzial nezacnem a tak na 90% ostanem naveky sam a bez dievcata. ale uz som sa zmieril.

vyvoj-buster

Webvyvojar

keby si webvyvojar, vedel by si, ze mu na pokec mozes napisat aj normalny email ;)

no daj ze link, na ten tvoj web...

0cesnak

nehladaj dievca, chod do prace, aby si zarobil peniaze. a potom chod za kurvama...maju cenniky, ale bozkavanie je u nas narozdiel od Thajska zadarmo. alebo, ak nemas robotu a peniaze, tak sa chod s kurvama aspon bozkavat. laska sa teraz nenosi. i tak by si v buducnosti skoncil v rozvodovom konani.

lilyiankaa

dominik, hlavne sa nedaj nahovoriť na takú vec ako ti tu popisuje dotyčný .... aj tak kto chce si ťa môže pozrieť, pretože ako je spomenuté máš tu uverejnený email a tým pádom sa ti dá dostať na FB a kuknúť sa na teba ...

Webvyvojar

Nemam konto na pokeci a neurobim si ho. Ak si zvedavy, ako ta poznam, tak si si tu zverejnil mail, ktory tam mas registrovany...

webvyvojar

Dominik prosim ta mohol by som ta "zneuzit"? Uz dlho uvazujem nad strankou, kde by ludia vlozili svoje fotky a opacne pohlavie by im sukromne napisalo, ako podla nich vyzeraju, ci sa im pacia resp. co by mali na sebe zmenit - vsetko ciste individualne. Podla mna by mala takato stranka velky uspech. Ja totiz tvrdim, ze ak by ludia mohli vidiet strasne vela ludi medzi sebou, tak by sa dokazali lepsie sparit. Tak ako maju baby rozny vkus co sa tyka chalanov, tak je to aj opacne a nech si hovori kto chce co chce, pre obidve pohlavia je dolezity vyzor. Moja otazka je, ci tu mozem dat link na tvoje foto z FB a poprosit baby, nech napisu ako podla nich vypadas. Co povies? Mozno by ti to pomohlo, len nevyhoda je, ze teraz to bude verejne.(Jasne, ze plne repektujem akekolvek tvoje rozhodnutie)