Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem si najst priatelov

Príspevok v téme: Neviem si najst priatelov
nina888

mam jeden problem..v piatom rocniku na zs som musela prestupit na inu skolu kedze sme sa prestahovali..na novej skole som vobec nazapadla do kolektivu a tak som bola vzdy ticho s nikym som sa nebavila ani nic a takto to islo az po deviaty rocnik teraz som na strednej presiel mesiac a uz sa kazdy s kazdym bavi len ja som stale ticho citim sa sama proste bojim sa ze to bude aj na strednej tak ako na zs ze nebudem mat priatelov..pritom som bola vzdy komunikativna ci uz v skole proste vzdy som bola ukecana aj na hodinach..az pokym som nenastupila na druhu zs a proste to ze som 5 rokov nemala ziadnych priatelov nikdy som sa s nikym nebavila nechalo to na mne asi stopy a preto niesom schopna nadviazat ziadny kontakt v skole.. pritom doma som az moc vyrecna aj mimo skoly viem sa s hocikym porozpravat aj s cudzimi ludmi ale v skole mi to proste nejde...ak mam ist pred tabulu referat prezentovat tak sa roztrasiem aj moj hlas aj pri odpovedi a dost sa za to hanbim a mam strach proste vobec niesom v skole spolocenska iba mimo skoly ...ako si pomoct?? kazdy den prezivam stresy ze co bude ak ma vyvola citat na literature zas sa mi roztrasie hlas proste to nezvladam neviem si rady ...A tot je len v skole..na ulici sa viem barskomu prihovorit ale v skole proste nemam slov neviem sa zapajat do komunikacii vzdy som neista a predtym som bola vzdy hlavou triedy vzdy som chcela citat slohy a teraz??teraz sa tohto vsetkeho vyhybam a mam skolu na ktorej bez komunikacii neprejdem tak prosim o pomocc

Lucy.S

V poslednej dobe je to veľmi častý problém... nájsť si priateľov...
neskúšala si osloviť nejakú spolužiačku, ktorá je možno taká tichšia a myslíš, že by si s ňou mohla rozumieť?..
Čo tak skúsiť vyriešiť tvoj problém s trémou prostredníctvom školskej psychologičky?..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem si najst priatelov - Fórum - ZDRAVIE.sk