Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chronicky zapal mandli?

Príspevok v téme: Chronicky zapal mandli?
embeathome

Dobry den, rozhodol sa napisat sem ci sa nenajde vysvetlenie mojho problemu a pripadne riesenie. Absolvoval som kopec vysetreni na 3 ORL a aj u vseob lekara. V podtsate okrem sem tam zapalenych mandli som vraj zdravy ako ryba. Hlavne nedavno na preventivke sa to potvrdilo, dokonca tusim zmizol aj nabeh na dnu. Proste vsetky biochemicke ukazovetele ok. A teraz opise, zhruba co a ako s mojim problemom. Predminuly rok v zime ma zacal stipat jazyk na lavej strane. Stery OK, nic nenasli. Medzitym tusim nejaky ten zapal mandli. Potom sa zacali objavovat absesy v nose, uchu, mozno to bolo predtym, uz si to presne nepamatam. Toto sa podarilo vyriesit viacerymi ATB opakovane. Potom minuly rok v maji mi zalahlo v uchu. Odvtedy je to striedavo lepsie a horsie. Zacal sa kolotoc chodenia po ORL, no vsetko ok. Jedine co zistili bola zvysena Anti deenaza ci co, niekedy vo februari tohto roka, tusim na urovni 317. Potom som zacal brat ATB a na dalsej kontrole tato stupla tusim na 329. Odporucili mi vybrat mandle, krcne. Snazil som sa to neriesit, ale neprijemny pocit zalahnutia sa vracal a odchadzal, zase vracal, furt mam nutkanie si tak odpukavat v lavom uchu. Niekedy je to take neprijemne, obcas to na tyzden zmizne...potom sa to zase vrati. Nechcem uz ATB, stejne to nikam nevedie. Vzdy ked sa rozhodnem ist k obvodnemu na odber kvoli tej antideenaze tak sa to v ten den zazracne zlepsi, ale mi do toho daco dojde.
Mam aj krivy nosovu prepazku tak doktorka tvrdi ze ked mi opuchne sliznica tak vznikne podtlak a preto to vznika. Lenze tu mam krivu odjakziva....
Obcas ma ta mandka alebo cely ten roh kde je mandla a koniec jazyka skrabe, potom to prejde zas ale zas sa to vrati. Uz ma to fakt otravuje a chcel by som to nejako vyriesit. Mam cca 40 rokov a prestal som kvoli tomu aj fajcit som myslel ze to moze mat tiez nejaky blahodarny vplyv ale nic. (presiel som na elektronicku cigaretu).
Jo a este som bol na imunologii kedze sa mi raz spravil neskutocne bolestivy absec na dlani ze mi to museli rezat, tak ze mam jemne oslabenu buknovu imunitu a dal mi imunor a kedze sa uz tie absesy nerobia tak mi ani nerobili nove imunologicke odbery.
Casto mam pocit ze mam teplotu a taku akoby skor vnutornu teplotu ale to je skor psychicke kvoli stresovej praci.

Nemate niekto skusenosti s dacim podobnym? Chcel by som zdoraznit, ze niekedy to zalahnutie je dost bolestive, inokedy len take slabe, ale az na par momentov myslim, ze neustale. Ale opakujem, vsetky vysledky OK,, myslim krvne...

Budem vdacny za kazdu radu alebo nazor.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chronicky zapal mandli? - Fórum - ZDRAVIE.sk