Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalé

macana

Prezyvka55...mať tak tvoje zmýšľanie :D
Jasné, že máš pravdu, aj takto sa snažím na to pozerať, ale predsa, ten hlúpy pocit je tu stále...vieš, zdá sa mi, že jedna si potrebuje dokazovať, že je možno "krajšia" ako ja...alebo neviem, možno ľutuje ??? boooože, takéto hlúposti riešim a to mám 28 :DDD

Prezyvka55

Tak to je jasny pocit toho ze nie si sama vyrovnana so sebou.
Ja napriklad nemam co zavidiet byvalym mojej frajerky lebo su to da sa povedat ovela vacsi looseri ako ja vo vsetkom :D a to hned v niekolkych bodoch, som lepsi uspesnejsi, bohatsi a v neposlednom rade som im prebral frajerku a teraz z nej je moja frajerka :D cize prehrali so mnov na celej ciare vo vsetkom neni dovod aby som vobec stravil minutu aby som sa nad nimi zamyslal.

pandorica

Poznám to, tiež som to zažívala, keď sme spolu s manželom ešte len chodili, ale časom to akosi prešlo samo.

macana

sama si uvedomujem, že je úplne zbytočné čo i len povšimnúť si, že je nejaká jeho bývalá v mojej prítomnosti...on s nimi absolútne nič nerieši a ani mať nechce...s jednou dokonca pracuje...a vlastne ani neviem, čo ma na tom "serie". Možno to ich hlúpe zazeranie? niekedy je fakt lepšie "vedieť menej"

lautida

Neporovnavaj sa s nimi lebo ta to zbytocne ubija a myslim si ze sa trapis uplne zbytocne.Je teraz s tebou tak co riesis.

Deria

Akoze ich stretavas, v jeho spolocnosti? Alebo preco sa vobec nad tym trapis? Mas dovod? Mala by si problem popisat blizsie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalé - Fórum - ZDRAVIE.sk