Večne na Abilify?

Príspevok v téme: Večne na Abilify?
Meretseger

Ahoj, ahoj, som definitívne doma:) Späť z PK i z Blavy, zo štátnej, kde mi dávali do poriadku cukrovku, našťastie len na pár dní. Môžem sa spýtať, či téma "Navždy (príbeh o vnímaní samovraždy)" bola vymazaná, alebo čo sa s ňou stalo?
A len otázku, najmä na bipolárnych, keďže drahého pána doktora som sa zabudla spýtať: dá sa na jedných liekoch na BAP fungovať takopovediac "večne", a to bez väčších výkyvov, ktoré by mohli, nebodaj, viesť k ďalšej hospitalizácii? (Keď si odmyslíme vlaky, apod.) Keď teda sadnú, což mne Abilify hej, tak či by sa na tom dalo normálne fungovať...

jedulka

...ale to jsem nevěděla.Sestra byla ochotná,když jsem jen chtěla nechat vzkaz jako od všech tady, to bylo v pohodě,ale když neznáš jméno? tak chtěli alespon abych věděla pavilón a to jsem nevěděla ....

jedulka

Mer ano volala jsem tam, jen jsem chtěla nechat vzkaz,nic víc,ale nevěděla jsem na kterém oddělení ležíš jestli A-B

Meretseger

dpk, to fakt volali aj po Pezinka? 0_o Nikto mi nič nespomínal... A kto, preboha? Ľudia, klídek, však nie som zo zlata :D
No a ako to tu tak čítam, tak sa vôbec nečudujem, že mi to zmazali... Never mind.

Kvety zla

Ako viem ze az tak velmi tu neprispievam a s Mer som sa asi ani nerozpravala, ale ja si tu to tak citam podchvilou, a Mer, som velmi rada ze si spat z PK a drzim ti palce. Nech sa ti dari, nech ti Abilify pomaha a nech ti je co najlepsie.

dpk

Tvoja tema zmazana veru. Uz aj ako tak mala sancu prezit, aj po tom balaste, ktory sa tam nejak utvoril, atmoska sa upokojila...aaz z cista jasna prisiel koment od jeduny, ze ku vsetkemu a vsetkym sa vyjadri, len co sa postara o ratolest svoju...mno a to uz asik Matejovi blikla definitivne kontrolka a preventivne to tiipol :)). Skoda ze to iba nepreradil do kategorie netykajuce sa zdravia.

Strucne, co si zmeskala...bola patracia akcia porad po tebe tu, podaktori ta uz pochovavali aj. Aj nejake telefonatiky do Pezinka udajne sa diali, za ucelom overenia, ci zijes, len sa nevedelo tvoje meno, nespominala ti vratnicka tam? :D. Mimova nova identita bola odhalena. Jebulka hackovala (ako nie ta rucna praca strikovacia...ale normal ze naburavala sa do nasich PC). A nefim uz ani co vsetko dalsie. Tolko k doplnujucim info, preco ti bola zmazana tema :D.

K tvojej hlavnej otazke na liek...reku ze prajem nech ti vydrzi na furt, a nech je ti teda na furt hej :).

jedulka

... jen jednou jsem poslechla psychiatra a po dlouhém přemlouváním jsem vysadila léky,které mi dělali dobře ... skončilo to infarktem .... dnes ať mi někdo zkusí něco říkat ....

Meretseger

Abilify by som si sama nevysadila, a som rada, že mi pomohol aj po tom, čo mi ho tak nekonečne nešťastne (nie, nechcem povedať hlúpo) vysadila bývalá psychiatrička :-/