Zvracanie

Príspevok v téme: Zvracanie
marek1241242

zdravim vas potreboval by som pomoct z dost zavaznim problemom ktory my dost zneprijemnuje zivot uz dlhsiu dobu. Je to uz asi rok co som na sebe zacal pozorovat ako keby strach z beznych situacii a veci (ako napr chodenie vonku,ku kamaratom a tak) ide proste o to ze ked sa na nieco riadne tesim laebo ked proste idem niekde povedzme von tak mi zacne byt zle. vzdy proste citim ako sa mi zovrie hrdlo a je mi strasne zle snazim sa to udrzat v sebe ale vzdy sa nakoniec pogrciam. pocul som o viacerych ludoch ktory maju tento problem, mozno si poviete ze to nieje zavazny problem ale ako mozem niekde ist vonku medzi ludi ked mi stale byva zle ako keby zo strachu z toho ze co bude ja fakt neviem :( cital som ze to nieje porucha zaludka ale ze proste chytim nejaky strasny stress v tej chvily a nedokazem ho ovladat bol by som velmy rad kedy mi napisal niekto kto ma podobny problem alebo niekoho takeho pozna a pomohol mi ho vyriesit. ps prepacte pisal som to rychklo takze tu bude vela chyb , prosim pomoc