Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako slusne naznacit...

Príspevok v téme: Ako slusne naznacit...
Hokita

Ako slusne niekomu naznacit, ze nemam chut s nim stale komunikovat. Ide o to, ze mam znameho (nepozname sa dlho), je v pohode, rada s nim raz za cas pokecam, aj ked cim viac ho spoznavam, tym viac zistujem, ze mi vadi jeho povaha. Mam pocit, ze na mna nieco hra, neverim mu, ale inak je to dobry chlap. Skor ide o to, ze ma neustale kontaktuje na fb. Velmi mi to prekaza, uz som skusala byt aj neprijemna, odpisovala som len holou vetou. Nic nezabera, vobec mu to nedochadza a to o sebe tvrdi, ze je velmi empaticky clovek. Nechcem ho urazit, ale netusim ako mu dat najavo, ze nemam chut si s nim cely den vypisovat. A castokrat mi pise veci, ktore su mne neprijemne. Aj ked sme z rovnakeho mesta, tak sa vidime malo, takze ja som aj celkom rada, ked ho stretnem...ale zase odtial..potial. Dakujem za akukolvek radu

WildWind

ked mu to nevies povedat, tak si daj pokrocile nastavenia v chate ze "zapnut chat pre vsetkych priatelov okrem..." a bude pokoj...a ked aj tak bude pisat, tak ignoruj... ak nie je uplne blby, tak mu dopne, a nebude ti tolko vypisovat.

Lulu2011

Maoam - napisem ti, kazdu zenu tesi zaujem muzov, ale nejako to neriesim u nho napr. mi to je lahostajne az neprijemne tym, ze viem, ze s nim do baru na drink nepojdem a dookola to vysvetlovat to ma fakt nebavi, niekedy po 40 tke mozno uz budem happy za zaujem u hocikoho, ak nejaky este bude, hehe

lindushka

neodpisovat na spravy a ak ano, stroho, raz za den odpisat, inak vypinat..

ak je to take ze "kde si? preco nepises" tak potom uz kludne pritlacit ostrym sarkazmom..

sama som si to prezila a funguje to, vzdy!!

Maoam

Hokita - urob tak, ako to citis, ze je najlepsie pre teba. Ak je zenaty a ma dieta, si pre neho zrejme aj istym unikom z jeho situacie doma. Ak od neho nic nechces, tak to stopni, jasne.

Hokita

Maoam...ten moj znami je zenaty a ma dieta....ked som ho spoznala, vyzeral byt fakt super, rada som si s nim pisala. No potom to zacal prehanat. Mam pocit, ze nieco ku mne citi, ale to je len moj pocit. Nechcela som byt taka hnusna a hned ho zacat ignorovat. Len ako som pisala, vadi mi to co mi pise a ze to robi casto. Ale zase som nechcela uplne prerusit kontakt, aj preto, ze sa stretavame v praci (aj ked nie casto, ale stretavame) . Ale asi to bude najrozumnejsie stopnut uplne.

Maoam

Lulu, som po OP, nic moc, ok, tak sa ozvi potom. No tak pocit, ze si ziadana, je pre teba isto prijemny, ako zena v tv. veku ti to robi dobre, ale ako stastne vydata zena tu muzsku odozvu mozno az tak casto nepotrebujes, ci ano? ;-)
Obdiv staci aj od jedneho alebo dvoch ludi, ktori za nieco stoja.
Mat znamych je fajn, ale tam su vzdy potrebne hranice od-do (vlastna skusenost).

Lulu2011

Ahoj, Maoam co nove? musime dat maila, teraz utekam na postu, cojaviem, ci lichotilo, jeden z mnohych :D uplne moj antityp spravanim aj vyzoro, sice zarobi dost, ale veeeeeelmi jednoduchy cloveciek, s takymi si nemam do povedat :( :D

ale fakt sa netreba nutit, ja hovorim zo slusnosti par viet a potom sa odmlcat...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako slusne naznacit... - Fórum - ZDRAVIE.sk