Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mastne vlasy

Príspevok v téme: Mastne vlasy
misoggg

Ahojte,
Trapia ma vlastne vlasy, som chalan a mam ich dlhe cca.5 cm vlastne styl justina biebra. Kratke vvlasy nemozem mat pretoze mam dost velke celo, pupaky a znamienka... Kazdy den si umyvam vlasy, po umyti su super ciste, nemastne ale ked sa rano zobudil mam ich mastne ako keby s sa tyzden neumyval... Doporucujete mi nejake pripravky/babske rady? Diki.

Ja123444

Babyy, ja som sa musela zmyvat kazdy bozi den. Rano som sa zmyla a vecer mastne vlasy. Kadernicka mi poradila a ponukla sampon, a teraz mi staci ozmYvat kazdy druhy, treti den mi staci suchy sampon. Pondelok sa zmyjem a v stredu este normalnw fungujem. Sampon sa vola Black kaviar total balance shampon, cena cca 13€. Odporucujemm!!!!!!! :-)

dajana10

A JA mam 21 rokov a mam taky isty problem strašne sa mi mastia vlasy... neviem co mam robiť celu plejadu šamponov som mala už.. proste ráno umyjem a na druhý den ráno som ako nechutne zmastene su... a do riti neviem už co stým...

WildWind

a clovek co ma hned po zmyti dobrezenie vlasy znovu mastne, myslim ze uvita cokolvek, zrejme nevies co to je si kazdy den myt vlasy, inak ich mas furt mastne....hlavne ze si prispela osvedcenou radou vsak.

WildWind

Filipova: krista pana na nebesiach, suchy sampon nie je ako sampon samozrejme, a pomoze iba docasne, nevravim aby ho pouzivam stale miesto normalneho samponu, mne napriklad pomohol a som spokojna, ked uz na druhy den rano zistim ze mam vlasy prilis mastne a nestiham sa zmyt, tak si ho dam a vlasy uz neposobia mastne, su suchsie, lespie sa casu, a nedelia sa mi do jednotlivych priamenkov...a ze sajrajt, lebo clovek nepouziva dalsich milion pripravkov, ktore su tiez sama chemia a nevie uz bez nich pomaly zit..tak si rovno prestante farbit vlasy, davat si na ne kadejake olejceky, spreje, tuzidla, nepouzivaj fen ani kulmy..

Filipova

suchy sampon je podla mna najvacsia hovadina, nechapem ako to moze niekto pouzivat, davat si do (zrejme problematickych vlasov, ked ich ma furt mastne) dalsi sajrajt...

Aspekta

Na mastné vlasy pomáha aj sóda bikarbóna. Najjednoduhšie použitie je zamiešať cca 1-2 kopcovité lyžičky sódy do jednorázovej dávky šampónu. Vlasy treba s tým umyť, trošku nechať pôsobiť. Množstvo sódy závisí od dĺžky vlasov a intenzity mastenia. Netreba ju však používať často, lebo môže až príliš vysušovať. 1-2x do týždňa je maximum. Treba vyskúšať a sám si odsledovať, koľko a ako často je najlepšie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mastne vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk