Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suchy sampon

orchidejka

ja som si tiez dlho nevedela nan zvyknut a povazovala som ho za blbost, ale samozrejme ze nie kazdy den ho vyuzivat ale proste su situacie ked je suchy sampon zachranou. ja moc vela suchych samponov - znaciek- nepoznam, len tri, jeden je balea (taky bielo-modryň, druhy neviem aka znacka ale je taky cierno-zeleny a treti syoss. prve dva su hrozne, zanechavaju biele supinky po hlave no a treti je ako tak dobry. ja ze ci neexistuje este nejaky taky podobny syossu.

WildWind

suchy sampon je dobry pokial si uz nestihas umyt vlasy a chvilu vydrzi, vlasy su suchsie a nelesknu sa az tak..ja pouzivam syoss modry

natália7

neuznávam suché šampony.
vlasy sa umývajú,lebo to potrebujú,potrebujú výživu,ochranu,-sú našou ozdobou,takže by sme sa mali o ne pekne starať.A čo urobí suchý šampon?nič pomože vlasu byt čistým,dodá mu výživu-no neviem,ja chcem mať vlasy pekné,a hlavne zdravé.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Suchy sampon - Fórum - ZDRAVIE.sk