Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem byť tehotná?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná?
apat

Dobry den , chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna , ak s priatelom sme mali chraneny pohlavny styk, pricom sa spravil mimo. Menstruacia mi meskala 3 dni a v den ked som si robila tehotensky test, ktory vysiel negativny som dostala menstruaciu , bola rovnaka ako pominule cykly. Len stale skoro cely mesiac mam divne bolesti v bruchu a akoby bolo nafuknute. Ziadne z priznakov tehotenstva nemam , ani bolesti prsníkov ,ani ranne ci denne nevolnosti. Neviete mi poradit o co by mohlo ist? Alebo nemala niektora z vas podobny pripad? Vopred vam dakujem za odpovede.

lautida

Nemozes byt tehotna potom nieje to mozne.Ak mas bolesti moze to byt nejaky zapal,zajdi ku gynekologicke a povedz jej ako sa citis.

apat

Test som si robila viac ako 3 tyzdne po styku . Nepraskol , vsetko bolo v poriadku. Bojim sa kvoli tym obcasnym bolestiam, alebo krcom a pocitu akoby nafuknuteho brucha.

lautida

Nenapisala si kedy si si robila test po kolkych dnoch od styku.A preco si myslis ze si tehotna ked ste pouzili ochranu.Praskol vam kondom,ci ako.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.