Hľadám darkyňu vajíčka

Príspevok v téme: Hľadám darkyňu vajíčka
Mamajka

Dobrý deň, hľadám darkyňu vajíčka. Moje vaječníky už dobre nepracujú a moja jediná možnosť otehotnieť je len s darovanými vajíčkami. Darcovstvo je anonymné a myslím, že kliniky ponúkajú i finančnú odmenu. Ak máte záujem pomôcť nám k vytúženému dieťatku, prosím kontaktujte ma na môj mail: mamajka01@gmail.com Ďakujem

Mamajka01

Čo sa týka tých úschovní, vajíčka samostatné sú veľmi citlivé, tak sa nezamrazujú ako spermie. Môžu sa zamraziť, až keď sú oplodnené. V tom prípade ide o darcovstvo embrya. My by sme chceli mať aspoň z polovice genetické informácie môjho partnera, tak by sme darované vajíčka chceli nechať oplodniť spermiami partnera. A na to potrebujeme darkyňu. Darcovstvo je anonymné, takže darkyňa a prijímateľka o sebe nevedia. Ale keďže darkýň je málo, sú dlhé čakacie zoznamy na klinikách, takže sa to takto snažím urýchliť a niekoho nájsť. Ale aj keby som niekoho našla, táto darkyňa nedaruje vajíčka mne, ale čakateľke prvej v poradí. Mne by to len pomohlo posunúť sa v poradovníku vyššie. Takže ak niekoho poznáte, kto by bol ochotný pomôcť, prosím dajte mu na mňa kontakt. Budem veľmi vďačná:-)

Agnes998

Ja som kedysi bola darovat vajicka, samozrejme vysetruju kompletne zdravotny stav darkyne, infekcne choroby aj mozne geneticke choroby. Takisto vysetruju potom aj vzniknute embrya ci niecim netrpia a az ked maju potvrdene ze su uplne zdrave, vlozia ich do maternice zeny. Drzim ti palce nech niekoho najdes. Ja uz darovat nemozem, uz mam 35 a len do tohto veku sa moze.

daniuska

A to neexistuje nejake banky s ulozenymi vajickami, nieco podobne ako su spermobanky? Preco hladas darkynu prave na nete...