Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Francúzsky bozk

Príspevok v téme: Francúzsky bozk
Lentilkaamat

Čaute . asi si pomyslíte,že čo za sprosti rieším ale momentálne mám dilému ... proste otváram nová vzťah a je to chalan ,ktorý sa nikdy nebozkávaaal ,tak ma poprosíl ,že či by to nemohol vyskúšať ,že by to chcel skúsiť ..no ,ale francuzaka nie a nie dať ..proste ako ho to naučiť? Pokušala som sa mu aj jazyk tam dať ale on nič ..čo mám robiť ,prosím

pche

Moj muz mal frajerku co mu toho svojho slimaka strcila do ust az zvracal....a ja som to uz radsej neskusala tak sa nebozkavame vobec...len mu nerob traumu, lebo to nemusi dopdnut dobre....nech je to spontanne hlavne z jeho strany.

dpk

No mas dve moznosti....bud si zozen francuzsky kluc na ten jeho prikovany jazyk...a sup ho von vytiahnut...

...alebo uvar dobru domacu francuzsku polievku, a uvidis jak mu bude lietat jazyk po tanieri a uz ste u toho, uz ste doma. Popripade varianta s francuzskymi zemiakmi detto.

fero11111

ta a co mu nepovies nech ti aj on strci jazyk :D do jazyka a ide sa nato neeeeeee ty vole :D ale mozno to nema rad :D ktohovie

ROKOV MA KOLKO

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Francúzsky bozk - Fórum - ZDRAVIE.sk