Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvapky na chudnutie - pomohli vám?

Príspevok v téme: Kvapky na chudnutie - pomohli vám?
malyfurik

Chcem si objednať kvapky na chudnutie od Albertovej o ktorých som tu už viackrát čítala. Nikde som ale nenašla podrobné vyjadrenie od tých čo už to vyskúšali. Ako to funguje, treba pri tom držať aj diétu alebo stačia tie kvapky. Viete niekto? Prosím nemám záujem o komentáre aby som cvičila, nejedla a diétovala. Na to sa nepýtam. Chcem vedieť o tých kvapkách. Či fungujú a koľko sa z toho dá schudnúť. Písala som do toho centra sekretárke a tá mi odpísala že sa nemám spoliehať na kvapky lebo to chce aj aktivitu z mojej strany a bla-bla. Ale to neberiem vážne, to sa vždy píše ako také alibi. Tu totiž niektoré baby písali aj to že pri užívaní ani necvičili ani nediétovali. Neviem či to tak funguje u každého. Nemôžem nájsť tie témy ale aj tak tam neboli podrobnosti o užívaní.

Opcan

Ja som mal doma tiež tie kvapky, trochu som schudol, to je pravda, ale potom mal jeden známy zápal oka, tak som mu ich omylom požičal. Po týždni, keď som ho stretol, tak mal to liečené oko menšie ako to neliečené. Ja som mu na to povedal, že to bolo isto spôsobené tým zápalom:-)

KatkaZ

Tie Albertovej kvapky síce fakt fungujú ale má to jeden háčik: zarábajú sa priamo na konkrétneho človeka takže ti ich nikto nezarobí a ani ti ich nepošlú. Musíš skrátka ísť k nim na vyšetrenie a podľa toho ti ich potom v lekárni zarobia. Smola, aj ja som to tak musela urobiť, aj keď nie som z Bratislavy a chvíľu to trvalo kým som sa tam mohla dotrepať.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvapky na chudnutie - pomohli vám? - Fórum - ZDRAVIE.sk