Kvapky na chudnutie - pomohli vám?

Príspevok v téme: Kvapky na chudnutie - pomohli vám?
malyfurik

Chcem si objednať kvapky na chudnutie od Albertovej o ktorých som tu už viackrát čítala. Nikde som ale nenašla podrobné vyjadrenie od tých čo už to vyskúšali. Ako to funguje, treba pri tom držať aj diétu alebo stačia tie kvapky. Viete niekto? Prosím nemám záujem o komentáre aby som cvičila, nejedla a diétovala. Na to sa nepýtam. Chcem vedieť o tých kvapkách. Či fungujú a koľko sa z toho dá schudnúť. Písala som do toho centra sekretárke a tá mi odpísala že sa nemám spoliehať na kvapky lebo to chce aj aktivitu z mojej strany a bla-bla. Ale to neberiem vážne, to sa vždy píše ako také alibi. Tu totiž niektoré baby písali aj to že pri užívaní ani necvičili ani nediétovali. Neviem či to tak funguje u každého. Nemôžem nájsť tie témy ale aj tak tam neboli podrobnosti o užívaní.

winki

cukor rafinovaný a ovocie je rozdiel...a áno dá sa ziť aj bez cukru,,,,,mne ani ovocie moc nebere...čo už som divná.

y-vka

ale ona pise ze uz nikdy by nechcela jest sladke. ale ved cukor je dolezita sucast vyzivy. nemozno ho vylucit uplne. zlozene cukry su aj cestoviny. podla mna absolutne bez cukru sa zit neda. nemusia ti chutit zrovna sladkosti, ale obcas si clovek da nejake ovocie a pod.

winki

y-vka na napríklad vôbec nemám chuť na sladké. aj keď niečo pečiem a to je dosť často, tak jedine ochutnám pri pečení a to je všetko....zo zákusku si dám len málokedy a keď tak len polovicu. Mne to sladké proste nejde dole krkom.

y-vka

cmuki, toto som este nepocula, ze by clovek mal uplne stratit chut na sladke a zit tak cely zivot. ved cukor je energia, takze ho potrebujes. a sladke je aj ovocie aj niektora zelenina.

cmuki

lucrecia, nemas celkom pravdu, tie kvapky sice ucinkuju na chudnutie ale mna troska sklamali. sice som schudla ale ja som ich chcela hlavne k tomu aby som stratila chut na sladke. myslim stratila uplne. mne nejde o to aby som bola chuda teraz ked som mlada ale aby som ostala chuda cely zivot. lebo si vsimam ze zeny po prechode zacnu priberat a je to hlavne kvoli tomu ze vyjedaju sladke. tak som dufala ze ked stratim chut na sladke tak ostanem stihla az do smrti. a veru mi na toto tie kvapky nezaucinkovali. mne o schudnutie ani tak neislo ved schudnut mozem aj cvicenim a dietou. na to som ich nepotrebovala. myslela som si ze ked to napravuje metabolizmus tak stratim chut na sladke.

Lucrecia

robis si asi zbytocne nadeje. albertova sa zaobera celkovym zdravim svojich pacientov neverim ze by ti bola ochotna poslat nejake kvapky na schudnutie. kazdy k nej musi ist najskor na vysetrenie. ak take kvapky existuju tak si myslim ze ide skor o nieco na metabolizmus alebo hormonalnu rovnovahu. cize na odstranenie tej priciny a nie len na primitivne zhadzovanie kilogramov.

odpovedam

Ak si myslis, ze schudnes LEN pomocou kvapiek bez upravy stravy, tak na chudnutie zabudni. A hoci si to nechcela pocut, naozaj si myslis, ze to ide tak lahko?