Neznašam svoju tvár, mám mindráky lebo ešte stále mam sprosté akné..

Príspevok v téme: Neznašam svoju tvár, mám mindráky lebo ešte stále mam sprosté akné..
SELENA.k.

ludiááááááááááááá ja už neviem ja som už na dne so sebavedomím. naozaj neexistuje nič čo by ma zbavilo akne ? mam 21 a ešte mam vyrážky... už to nie je take strašne ako v 17 ale stále je ich dosť a pred menštruáciou kopec :( neviem citim sa hrozne ked sa nenamaloujem tak sa ma všetci pýtaju ci som chorá alebo co, ze prosto vyzerám zle a ked sa namalujem tak ma zase nespoznavaju a hovoria že som pekne divča. Ale mna to nebaví to je hrozne taká dvojsečný výzor proste...keby som nemala aspon to akné.. už som dakedy davnejšie brala aj to roocutane aj mi to vtedy preliecilo ale teraz mi to už doktorka nemoze dat lebo ževraj na to už take silné akné nemám..ale ja by som brala hocičo aby som už konecne mala čistu tvár ako niektore dievčata ked ich vidím ake su pekné niektoré :/ krásne tváre ako bábiky plné pery a čistá pleť :( priroda je strašne nefér..

lilyiankaa

Zineryt si neskúšala? ja keď som vysadila antiku a som sa rok nemohla zbaviť vyrážok, aj keď ich nebolo veľa, ale to boli to tie hnusoby veľké bolestivé, tak mi veľmi pomohol ...