Moj priatel este nechce mat dieta

Príspevok v téme: Moj priatel este nechce mat dieta
frustka

S priatelom som dva roky, aj spolu zijeme. Vzdy ked sme mavali temu dieta, tak sa vyjadroval, ze dieta chce, ale este nie. Potom sa zacal vyhovarat na to, ze ked zacneme spolu zit, a teraz ked spolu zijeme, tak ze on este nerozmysla nad tym, ze kedy by sme mohli mat dieta. Ze este sa na to neciti. Ma 29 a ja 27. Ja zacinam byt z tejto temy frustrovana. Lebo ja po dietatku velmi tuzim. No moj priatel nie. Uz sme sa kvoli tomu velmi vela krat hadali, a aj sa hadame. Minule, ked som s tym zacala, zacal vzdychat, ze ach boze, uz zase, uz je vela hodin, ze teraz sa tym nechce trapit, ze zajtra sa o tom mozeme porozpravat. Druhy den som s tym nezacala, lebo vzdy to skonci len pohadanim. Minimalne 3 krat do tyzdna sa o tom hadame, a ja mam pocit, ze to iba horsie bude, lebo ja zacinam byt velmi frustrovana tym, ze on nechce. Ja som vzdy tuzila mat partnera, ktory dietatko bude velmi chciet, a nie ze ja si ho budem vynucovat, velmi ma to vsetko trapi. Ja stale naivne verim, ze mi jedno rano povie, ze aj on chce velmi dietatko a zacneme sa on snazit. Ale ja mam pocit, ze take sa nestane. Da sa zmierit s tym, ze mozno o nejakych 5 rokov az budem mat dieta a zit stastna s tym, ze teraz mam jeho, a o neho sa mozem starat, mojkat ho, varit mu, atd.? Lebo ja tak tuzim, po tom aby sme mali dietatko, a velmi sa trapim, kazdy den nad tym rozmyslam. Na zaciatku vztahu som mu vravela, ze dieta chcem mat do tridsiatky, a tvaril sa, ze aj on chce coskoro dieta, ale to asi kazdy chlap pri namotavkach robi. Inak mame pekny vztah, a urcite to nie je tym, ze to dieta nechce so mnou, len este sa neciti na to ho mat. No nas pekny vztah nicia hadky o to, ze ja chcem dieta :-(. Co mam podla vas robit?

jedulka

i když se mi nechce, souhlasím s Kabel,rozchod je opravdu hloupost.
S chlapem se jedná né kecá, na pokec máš mít kamarádky.Hádat se třikrát týdně, by nevydržel ani kůň.Dej mu s tím pokoj at si od toho tématu oddychne.Nevíš co cítí a proč tvrdí, že není vyzrálí.Mezi muži jsou takové zvláštní vztahy.Jeden bude vyprávět, že jen co měli dítě tak na něj žena úplně zapomněla a věnovala se jen dítěti a vylévá si své zkušenosti s tím jak je na vedlejší koleji a bla,bla, bla... Nejhorší na tom je,že oni si věří !A úplně automaticky si myslí,že jemu se to stane taky.Může to být jedna z věcí,proč dítě ještě nechce.Vymlouvat mu to není dobré, vůbec to nedoporučuji, on si na to prostě musí přijít sám!Jinak to neveme. Tak dej chvilku klid,mezitím si najdi třeba tu potřebnou kamarádku.A opatrně nesmí to vypadat jako nátlak, jen náhodička .... hezky pomaličku ... holka nech emoce za dveřmi a ve rozum do hlavy ....

*Nancy*

frustka
tvoj priatel sa na dieta pravdepodobne este neciti a je mu lepsie takto si zit. Ty mas 27 on 29, kludne este pockaj do tej 30 a potom uvidis ci zmeni nazor. Muzi su plodni do vysokeho veku, takze si mysli, ze este je cas. Po narodeni dietata by ste vsetok svoj volny cas usmernili starostlivostou o neho a nato sa on zrejme stale neciti.
A nemysli si, ze ked ma chlap semenniky automaticky tuzi byt v dospelosti otcom, tak ako nie kazda zena co ma maternicu tuzi hned byt v dospelosti matkou, lebo takto to nieje. Tu nejde vobec o nevyzretost cloveka ako si to mnohi myslia. Lebo potom by sme mohli tvrdit, ze ti co tyraju svoje deti, nestaraju sa o nich, zneuzivaju ich, ze su vyzreti lebo uz deti maju. Pekna blbost nie?

Lulu2011

je to neprijemne, ale na tvojom mieste by som sa zamyslela najskor nad vztahom v tom zmysle, ci citis, ci ta ozaj miluje, az taky mlady nie je, ja som otehotnela v 23 rokoch, moj muz mal 30, ked mi uz zacalo rast brusko, velmi sa tomu potesil, vravel, ze ta 30tka je pre muza idealna na dieta, bral to uplne prirodzene, takze si myslim, ze urcite to musi aj on citit, zase na druhej strane, kazdy chlap je iny a tak, keby si otehotnela, citil pohyby, reagovanie dietata na zvuk, dotyk, uplne by sa zmenil, nehovoriac o tom, keby drzal v ruke svoje dieta, tie slzy stastia by prisli, on si len nechce pripustit o co prichadza, lebo nepozna zivot aj z tej druhej krasnej stranky, ja ti radim, nechat to plavat tak na 2 mesiace a prehodnotit svoj vztah, ci ta ozaj miluje nadovsetko, tým nehovorim, ze ho mas nechat, len v tých zakladnych otazkach je dobre mat jasno, aby si zrazu nemala 40 a on stale "nebol zrely"

M8cr6

frustka

hej ty, prečitaj, čo som ti pisala..
ludia su zvlaštne tvory...nehadaj sa s nim...ty to maš v moci zmenit, on nie..musi vidiet/citit, že to decko sa bude ma tak perfektne DOBRE minimalne, jak on sa mal pri svojej mamičke. a to mu nemaj za zle....proste.. aj ty si bola dakedy mala a nesieš si to či chceš, alebo nie..snaž sa..bude to dobre :-) :D

stale predpokladam, že ta miluje hej??.. ked ne, tak nech spraviš čokolvek, nebude to dobre, ale to vycitiš..žENA MA VITAZIT, LEBO žENA JE síce POD MUžOM(sorry, ale je to tak, aj ked zarabaš) ,ALE ONA JE !DOMA! PANOM a každy rodinne založeny muž chce mat domov..)) a nevyčitaj mu, že chcel decko, a že teraz nechce. o tom už ani pípnutie! ...stan sa mamičkou :-)

JDr. Miletič

Prezyvka55

hladat kompromis, to je dovod, alebo nic nerobenie je lepsie riesenie?

si slobodny/a alebo zadany/a?

M8cr6

//možno pride inýý//...znie akoby som ta navadzalo do pokukovania po inom, tak som to nemyslela..možno z teba citi nejaku energiu čo v nom vyvolava, že by si možno nebola tak dobrou matkou alebo čo...možno mu davaš malo a o to malo nechce prist, bud mamičkou na 150 % a potom ti ho da aby mal od teba pokoj :D

M8cr6

tak ho nechci ani ty... zameraj sa na seba, rob pre seba veci, nechaj všetko tak plynuť, možno zatuži mať, nechci mat zlu povest o tom že ta čo chcela velmi decko a naliehala na neho...čo ty vieš..možno pride inýýý

angela859

Nenaliehaj na neho, na jeho mieste by som zdrhla :) Ste ešte mladí na dieťa, venuj sa teraz veciam, ktorým sa neskôr už nebudeš môcť, užívaj si slobodu.

kabel

ona sa rozhodne, ze teda chce dieta, rozide sa s nim, ako jej tu radite, ale co dalej? narazi si prveho, na ktoreho nadabi a hned s nim splodi dieta? kym sa realne dopracuje k dalsiemu vztahu na urovni "zvazujeme dieta", tak jej byvaly uz mozno bude nejake vlastne aj mat...

Prezyvka55

JDr. Miletič ako je pointa toho ze sa opat dopracuju k tomu ze on dieta este nechce a ona ano? :D
Mozes vylievat srdce ako chces, povedz kto ma teraz ustupit?

Ja inak tiez nechcem velmi dieta :D urcite nie do tej 30-35tky, ale zeny strasne v tomto tlacia na pilu ako keby sa nevedeli zabavit inak.