Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asi som divná

pepepk

Tak si nájdi takého čo má riadnu štanglu vysočiny medzi nohami a uvidíš :D možno ti treba viac dopriať :D ale aj tak...a to keď máš chuť a si sama a hráš sa so sebou...prejdeš si prstami aj dnu..ani vtedy nič vobec necítiš?

necitimsex

@pepek: ten klitoris ok aj podla partnera to zavisi, tomu rpedoslemu to rukami slo :) ale len niekedy:/ a nielenze teda pri rpedohre som nebola hotova pri sexe som nic necitila,ale vzdy potom oride na sex a ked z toho fakt enmam nic tak postupne mjo zaujem o sxe ochladol ... raz som uz u sexuologicky bola ta Dr. ma vypocula takych 15 minut an nic sa nepytala ziadne testy nic a predpisala mi antidepresiva :O nbechaopekm ropecoi depku som nemala navyse Ad vraj znizuju libido !!! uz viac ku dr takej enpojdem a stala ma aj enjake tie peniaze za tie mojue rpachy mala byt lepsia :P :/ zrejme som este nestretla tgoho praveho...lebo ti rpavi neboli ani v inom smere takto ma aspon menej boli ze som ich enchala ekd ani sex nebol suprovy ale aj tak am to boli a psoledny chalan boil fakt ohladuplny v posteli s nimt o bolo inac fajn az an ten sex :/

pepepk

No veru dievčina na tvojom mieste by som zašiel asi k doktorovi. Musíš sama vedieť, či necítiš len penis, alebo ani to keď sa hráš sama so sebou. Klitorys je ako natom ? :) Ak s tebou sex-či orál,alebo vaginálny nič nerobí tak asik by som zašiel k niekomu :(
ináč ti nezávidim teda...

necitimsex

cize asi tolko k tejto teme-som zvlastna ja alebo to bola len smola natrafit an ejdneho celkom fajn, jedneho uplne neschopneho aj ked som mu rpesne vravela co ma robit a jedneho citliveho pozorneho ale s malym penisom? proste nie ze velmi maly ale nie rpe mna dostatocny podotykam a to som dost uzka tam dole tak sa sama cudujem ako som takeho mohla stretnut ale nepovedala som mu o tomto anatomickom probleme aby som mu enublizila bolelo by ho to na srdci. inac prepacte mi rpeklepy ale 3 pismenka z klavesnice mi obcas blbu aj ked pisem opatrne a ponahlam sa :)

necitimsex

@pepepk: ked vravim, ze som skusala vsetko tak UPLNE VSETKO (okrem analu ten sa hnusi nielen mne ale hnusil sa aj mojime x tak sme si prirodzene rozumeli :)) skusala som trietva, pripita, zhulena, mierne zhulena, opita, najedena normalne, najedena sladkeho, po kupeli hoicajk mne proste penis vo vagine nerobi nic, to co si mi napisal s tvojou kamoskou sa jej moznos talo lebo mala pred tym neschopneho partnera. lenze ja som mala uz troch a niekedy motyka vystrelila a boli kreativni aj sami od seba nie na moj podnet tak zas totalne enschopni mi vsetci neprisli (jeden bohuzuila ano). poslednemu som to nepobvedala nikdy necgh mu neublizim ale ztdalo sa mi ze ho ma proste maly fakt co narobis vtedy??? no nic, nepovedala som mu to lebo na druhej starne bol citlivy a nezny naozaj ohladuplny chlaana, rozisla som sa snim vsak kvoli inym problemom hoci aj ten maly penis ma dost rpesvedcil pri nom dalej "nechgladnut" a najst si nieco lepsie :)

pepepk

Mal som jednu, ktoru som poznal od malicka. Hovorili sme si vsetko a stazovala sa tak isto ako ty. raz sme si na chate vypili a vyspali sme sa. Ja som nechapal, ta zena zazila asi 10 mokrych orgazmov a neskutocne kricala. Pokial sa sama dokazes urobit tak potom ostava uz len to ze si strasne strnula a nedokazes sa uvolnit. Mozno sa ti to stalo raz a teraz sa podvedome bojis pri kazdom sexe a nejde ti to. skusala si sa opit? samozrejme v miere. vtedy takisto nic necitis ?

necitimsex

inac u sexuologicky som razd vano bola a ta diletantka mi eln rpepdisala BEZ vystreni antidepresiva ktore som ja hlupa zacal brat pricom som vazne nikdy nemala depku. viem sa tesit aj z malickosti :) fakt som inac spokojna so zivotom, skoda tych problemov so sexom a toho ze nemam vztah :/

z tych AD mi bolo akurat zle a nemali ziaden efekt naopak mi kus znizili chut na sex tak to bola fakt blba rada od nej... som rozhorcena.

necitimsex

@pepepk: mam tam zajst aj ekd nemam partnera momentalne? teraz je to bezpredmetne, ci myslis ze to dacomu pomoze "v predstihu"? mas nejaku osobnu skusenost s takou babou a je neico co vam pomohlo?

pepepk

Ano baby problem je vo vas...zajdite k doktorovi lebo zacnete byt nervozne a budete hrat orgazmy co je dost hnusne...viete ze to takto dalej nepojde...

necitimsex

@Mončiči47: kolko mas rokov? ja som zufala zr vonakeho rpoblemu doslova ma frustruje ten sprosty sex lebo z toho vazne nemam NIC :,( chcem partnera nromalenho a uzivat si to a aj s pozitivnym postojom, dobrou naladou atd. to neslo :( trapi am to roky, ludia mi poradili rozne veci ale nepomohli precitaj si moj problem a ich rady na tomto fore:
www.zdravie.sk

opakujem nepomohla mia nid orba nalada chut na sex pozitivny postoj ku partnerovi aj ku sebe, chut experimentovat, zdrava zivotosprava proste nic :,(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Asi som divná - Fórum - ZDRAVIE.sk