Aká vysoká škola mi skutočne pomôže v budúcnosti?

Príspevok v téme: Aká vysoká škola mi skutočne pomôže v budúcnosti?
Mia01

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Budúci rok chcem isť na Vš, ale bohužial neviem si vybrať školu ktorá by mi mohla pomôcť v mojej budúcnosti a ktorá by sa mi skutočne oplatila a v skutočnosti ani neviem či sa na SK vysoká škola oplatí. Žiaľ nemám ani veľký vyber pretože mám vyštudované pedagogické lýceum, čiže mám predpoklady na vykonávanie asistenta učiteľa. Skutočne neviem kam pokračovať učiteľka byť nechcem, nikdy ma to ani nelákalo moja stredná je proste veľký omyl. Rozmýšlala som nad učtovníctvom alebo ekonomický manažment, trénerstvo a šport,farmácia alebo ešte psychológia (ktorá ma aj skutočne na sš bavila ale neviem či to má uplatnenie). Pravdaže musela by som zamakať aby som sa tam dostala, pretože je to dosť mimo mojej sš. A moja otázka je vlastne čo by ste mi poradili študovať aby som mala lahšie sa niekde zamestnať alebo čo ste študovali vy a zaistilo vám dobrú budúcnosť...ďakujem

phoe.;P

Nebuďte na Mimulusa ostri, musíte uznať, že v podstate ma aj tak babsku povahu, nie je to typický chlap ako povedzme Doubledog, vidí skôr ten svet tak...inak, no. Citlivo, ako gayovia. Mozno je naozaj gay alebo trans, a len teraz si to uvedomil. Mimulus, tak si daj nick Miminka, nikomu tu nevadis, už si na teba všetci zvykli :)

dpk

mimaaaku: ako su to ostatne tvoje lajna kravske...taaak ze, ako sces chlapi...uhm....virtualtranska...nech je po tvojom. Si Carodejka, jj, ze pozdravujem tvoju hunatu (cisto kaamosky, tfuj s prepacenim) :D .... a ked sa zobudis z tej debility, budem-e ( ako do) len radi.

Dik za link....k nemu asi tolko, ze odporucam ti draha, idz si dat spchu vlaznu, kukni do zrkadla, a daj si jednu zprava a zlava facana. A zobud sa...aspon ty. Good luck.

jedulka

.... na změnu IP adresy stačí dobrý mobil a internet z mobilu přes mobilního operátora.Odpojíš,zapojíš a pokaždé jiná ajpina :)))

dpk

kabelka: tomu ver....zmena providera internetoveho poskytovatela kvoli novej IP....to dnes nemusi byt automaticky zadarmenko. :)

yasomto

lucyy: otazka znie Aka vysoka skola mi skutocne pomoze v buducnosti? odpovedal som na otazku. Neviem na co si Mia trufa a zvladne.

yasomto

podla mna ked studovat tak IT alebo elektroniku, ta je a bude vsade, alebo medicinu, choroby tiez budu naveky a liecit bude koho.